Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uff akkor lehet szét kéne kapni, mondjuk én nem hajtom 110-120 al közlekedem max közúton
ha a gyári helyekre menne fel akkor az tök fasza lenne
Nem tudom nem én csinálom, én meg nagyon nem vagyok műszaki ember. Egyszer rápróbáltam a mocira és úgy tűnt mintha blokkcsavarok rögzítenék, ott vannak a mélyítések, de tényleg nem vagyok műszakis ember. De én úgy tudom, hogy csak a gyárihoz adnak csavarokat, utángyártottakhoz nem... De teszek fel képeket és majd látod, megpróbálom vhogy rávarázsolni is, hogy lásd hogy áll rajta.
ok csak akkor még neki kell állni valami kis vas konzolt hajlítgatni hogy valahogy megálljon?
Nincsenek meg a felfogatáshoz szükséges kis szarok, de a helyeik nagyon profin meg vannak csinálva. Estére teszek fel képeket.
ok tegyél fel képet meg az érdekelne még hogy felfogatáshoz megvannak e a cuccok hozzá, kis konzol vagy valami meg csavarok stb...
most beszéltem vele telefonon azt mondta nem csinált többet...
Nekem 25e-nél megnézte a szerelőm és azt mondta, hogy nem kell. Vagyis az enyémet nem kellett állítani, rendbe volt minden. Mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy a drágaságomat 22e km-ig nagyon kímélve (120 átlagtempó)használták... Nálam már kap a szájára rendesen!
Szia!

24.000-nél kellene elvileg megnézni a szelephézagot (szervizkönyv szerint).

--
frts
Szia! Én 20-ért tudok fényezetlen, alapozott kivitelben. Igényesen van megcsinálva mindkét oldala faszásan megvannak a a felfogatások helyei süllyesztve. Estére teszek fel képet, már Figu is érdeklődik iránta de lehet tudok szerezni még egyet ha mindkettőtöknek kell.
Jó h mondtad mert nekem is mosz jutott eszembe h akartam kérdezni Z1-0'3 valakinek van szervízkönyve h mit ír szelephézagra? 40.000 körül nem?
Mondom . Nyár elején beszéltem vele és nem mondott semmi biztatót a jövőre nézve .
Ezt most kérdezed vagy mondod?
hello,
Csaba elérhetősége a 23775-ös hozzászólásban keresendő, 952es oldal, de szerintem sem csinál már hasidomot, legalábbis ez hírlik...
Csaba sem csinálja már ...!?
hello

az lenne a kérdésem h 04 es z750 nél kell 24 nél szelephézagot állítani? szervízkönyv írja elvileg, nem tudom h kinek mi a tapasztalata kell e
Sziasztok!

Szeretnék venni a gépemre - z750 - hasidomot, tudtok ebben segíteni? Beszéltem Gyapival de Ő most nem tud csinálni csak üléspúpot. Műanyagos Csaba elérhetőség meg tudja valaki adni vagy esetleg valaki másét aki tud csinálni/szerezni :)
Kösz, majd utánanézek, azért érdekel, mert elég jó árak vannak... ha igaz...
Ok, köszi!
Üdv.
Z
az enyém is Csiki-Begés...a garanciát a Kawa Magyarország adja.
Vagy elköltöztek, de a régi helyükön biztosan nics semmi. Üres az egész épület
Okés, majd megnézem otthon, nekem megvan csak nemtom hol.....
Piszkálj mail-ben és elküldöm a képét...
Üdv: Laci
(mocilaci@freemail.hu)
Köszi a segítséget!
ha kiérek a partyra mindenképp megsasolom...
Hali, amit én használok az egy eccerű orkánruha, mezőgazdasági boltban bárhol hozzá lehet jutni, az ára 2000Ft volt...
Tesztelve lett olyan két hónapja egy Makó-Nyírábrány távon amiből ~200 km-t tettem meg esőben és egyáltalán nem volt vészes a beázása... Csak a hasamnál a cipzárnál folyt be annyi víz amitől a felsőm enyhén vizes lett, de amúgy teljesen hibbátlan kis cumó...
Szia!
Bocs, de elméláztam a dolgokat :-)
e.mail ment minden kérdésedre igyekeztem válaszolni. A lime partyra kimegyek és kiviszem a kamerát, ha jössz, meglesheted