Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez msn cím? vagy milyen cím? Am a siófoki jó lenne ha összejönne... Addigra meglesz a sportdob is sztem majd jövő tavasszal mennék el tréningekre inkább.. Akkor jobban lesz rá idő
a DRZ-vel pályáztam... egy keveset... csak volt egy szerencsés hátsó defektem kanyarba... Azóta nem nagyon pályázok bőrkabát leégett a hátamról... + a motor gallyrament...
Én is sokat melózok, hétvégén érek rá. Hringre én motoros akadémia miatt megyek fel. Pályázni majd most Lime-partyn. Elvileg nekem is belefér egy nagyobb túra. miskeri@colonial.hu ezen elérsz oszt majd megdumáljuk a többit!
pályán hamarabb összeszoktok a verdával!
Hali!
a hát a környéken mindenfele... közeljövőben szeretném siófokra egy vasárnap kanyarni egyet.... vagy a balcsinál valahova.
A Hring az nekem nem tom... Pályázni nem akarok mert csak szokatlan a gép egy kicsit. De ha van valami akkor szólj. Vagy ha valamikor késő délután jó neked csapatni beszélhetnénk és valamerre... Legalább megismernék egy fórumos tagot Mondjuk nekem az a baj hogy hétfő-szombat meló hajnaltól elég sokáig.. De meglátnánk keresnénk rá időpontot
4rtől kezdődik a pályázás, a regelés meg 3tól
Szia Figu! tettem fel képeket. Ha érdekel priviben van több is!
Én megyek fel Majsáról Hringre, reggel 9-re és estig maradok is. De legközelebb szólj és csapatunk vmerre. Merre szoktál menni?
Szia! It vannak képek, sajnos este jutott eszembe, így szobába fényképeztem. Holnap már több időm lesz akkor napsütésben felpróbálom a mocira. A csavarok helyét is lefotóztam, az süllyesztve van. Nos?
Megtaláltam, 6 tól kezdődik... pénteken 4ig fogok melózni...
Alszok még rá addig párat, a problémám csak az, hogy nekem odavissza 500km, de nem rinyálok, majd meglátom.
Kutya. Hegylakók topikban tanyázik. Alkudj nála. 2 nap alatt megjött Yuasa féle akksi... Nem tom eredeti-e de mükszik.
Hali!
Vasárnap valaki megy motorozni valahova bács megyéből. Lehet vele tartanék lassítás céljából. Ma meglett az okmányirodás papír és valahova szeretnék már kicsit kimozdulni.
Jahh Én is boldog szülinapot kívánok!
Szép Jó estét! Hogyan is van betáblázva ennek a napnak a programja?
Bódog 14-diket Bulu
Tavasszal az enyém lehet eladó lesz. Majd keress meg ha aktuális.
neeeem és ne csókolgass nem vagyok még olyan öreg
Hívd fel a Boráros téri Suzuki kereskedést (talán Amargo ) és ott szokott lenni raktáron.
Amúgy meg innen bármikor tudsz rendelni . két féle van, a feszültség a különbség. Én a kisebbet vettem kb másfél hónapja, azzal is rendesen indul
Sziasztok!
Tegnap teljesen tönkre ment a 2006-os kis Z-ém akksija. Tudnátok segíteni, hogy hol tudnék egy újat venni, ha lehet minél gyorsabban.
Köszönöm a segítséget.
Bugee
Csókolom! engem is le tetszik majd fényképezni,ha nem romlik el a masina a képemtől?
Majd elfelejtettem
Boldog Születésnapot!(ami tegnap volt)
Hello!
Ki parkolt ma délután a Hauszmann-ban régi Z1000-rel? Piros-polír felnije van, valami sportdob
Ismerős vagy nem ismerős
Hi all!
Tibi jó lenne,ha végre kinéznél a Kawaestre!
A gyári helyeken vannak fölösleges csavarok amikkel fel lehet fogatni...
A télen csináltunk az egyik debreceni srácnak fémkonzolt az enyém alapján, nem volt egy veszett nagy meló...