Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan mi lesz az útvonal?
Annyira nem durvát, nyugodtan jöhetsz, de a haverom, akiről beszéltem, ő még életében összesen 600 km-t motorozott. Szóval neki minden "túl gyors"
Áve!
Mekkora tempóval fogtok menni?
Király. Legalább hatan!
Ok én megyek, a Jano cimborám nem tud jönni. Öö hányan leszünk?
Hali!
küld el a részleteket, kép, felfogatás, ár, stb.
cím az adatlapomon.
kíváncsi vagyok
üdv FIGU
Helo!
Mi az ára? Mit lehet róla tudni?

Köszi
Z
köszi, de a tiéd sajnos nem jó az enyémre
Próbáltam felhúzni a csizmát, de nem megy fel a bal lábamra. Strandpapucsban milyen a váltás?
Szóval szombaton 9:00 (+-10 perc)-kor
találkozzunk Kistarcsán az OMV kúton itt. Úgy tűnik megint egész sokan összejövünk

Tozsó, szólj a Jani cimborádnak is!
Nem, nekem nem a Gyapi féle van, mert nem volt neki amikor kellett volna. Én németből rendeltem, de a márkáját nem tudom. És csak kezelve van, vagy alapréteg, nem értek hozzá.
Reméltem is. Bíztam benned Atis. De majd jól lemosom a motort. Így kerülhetek a legközelebb hozzá.
Akkor szombaton a szíved is fájni fog, de majd gondolunk Rád.
Tempót megyünk vagy hívhatom az kezdő haveromat is?
A hasidom feketén is szép (Gondolom a Csaba-féle van neked is.)
Én elszánt vagyok, de nagyon fáj a bal lábam.
akkor jó legalább megnyugodtam!

köszi szépen!
Natürlichhhh
Hát igen, azt mondták a gumi használata biztonságosabb mintha csak rárajzolnám.. Nem akartam leírni hogy nem volt lém mindkettőre és választanom kellett, hogy idomot fényezek, vagy új gumikat veszek.... Herr Grétschi, így mosh máhr thökéletes?
Z750S-es Kollégák Figyelem! Még mindig eladó a fejidom jobb valamint középső része! Festésre előkészítve-kiműanyagozva! Nem kötelező "candy flat raw plasma blue " színűnek lennie a mocidnak, lefújhatod bármilyenre! Az új ár töredékéért 20.000Ft-ért eladó (ellenőrizd le)! email: peet80k5@freemail.hu
teljesen normális a füst, mivel eldőléskor az olaj elfolyt egy helyre, ilyenkor célszerű várni vele míg az olaj visszafolyik és csak azután indítani...
ennyitől nem lesz baja...
Hát ezt eléggé
"Fel akartam tenni magamnak, de a fényezés helyett új gumikat vettem...."

Ezt máshogy is lehet érteni!
Nekem van egy fényezetlen hasidomom, ha gondolod teszek fel képeket. Fel akartam tenni magamnak, de a fényezés helyett új gumikat vettem....