Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Milyen telefonod van? A nokiakon van adovevo funkcio. Ha esetleg az ismerosodnek is ilyen van, a gyari fulhallgatos dologgal szerintem mar meg is van oldva a dolog.
Hali!
Ha megkérdezhetem elárulod mennyiért vetted a 4 liter castrolt?
Kiváncsi vagyok én mennyiért kapom.
Udv mindenkinek!
Nagyon hutlen forumozos lettem de nezzetek el nekem mert most ertem haza az Adriarol a Narancs futott 3000et mi meg lattunk sokat
Szép Estét Mindenkinek!
Azt szeretném kérdezni hogy ha most rakok sportdobot a gépre akkor valamit kell rajta állítani? Kinéztem magamnak egy jó kis dobot csak nem tudom hogy itt kell-e. A DRZ-nél kellett...
Nekem is volt benne Castrol Power 1 Racing 10w50 (meg Actevo10w40),azt tapasztaltam hogy olajcsere közeledtével-úgy 5000km környékén-hangosabb volt a motorzaj(persze teljesen normális határokon belül),de akkor is hangosabbnak tünt mint a friss olajjal.Leengedéskor a fáradtolaj sötétebb és higabb volt mint a Fuchsal.Sebességváltás is finomabbnak tünik mint a Castrollal.Persze ez az én szubjektiv véleményem.És nem hamisitott Castrol volt,márkaszervizben tették bele 1000és6000km-nél.
Nekem ugyan ez a 10w40-es Fuchs volt benne és tényleg jó, de most 10w50-es Castrol került bele és érzésre nekem ez jobb. Mondjuk az ára is zúzósabb...
http://www.ebolt.hu/product270...
Ez létezik motoros szettel is!
19.én II. Kezdő Motoros Nap (KakucsRing)!
http://www.tesztmotor.hu/biztonsag/egyeb/ii.-kezdo-motor
os-nap-kakucsring.html
hali
küld az anyagot
ja és mi is lesz 19-én?
FIGU
Mi lesz 19-én?
Jó kis eső volt ma.
Előzésnél: Maradj a szembejövő sávban = jöhecc
Intesz fel = jöhecc
integetsz lefelé = maracc
Ráelőzöl benzinkút előtt = tankolni kell
Ráelőzöl és leindekszelsz = álljunk meg
Integetsz és fénykürtölsz akocsisnak és a középső ujjadat feszegeted = MENJ A JÓ Q*VA AN*ÁDBA

Ilyenek és hasonló kommunikációs eszközök semmibe nem kerülnek, aza 20 ezer pénz meg mehet a tankba!
Most hallottam a rádióban,hogy egy motorosrendőr elhunyt.
Vizes utburkolaton esett el,de más infót nem közöltek.
erre nem is gondoltam

Na de komolyan nem azt mondom,hogy folyamatosan pofázol menet közben,de néha jól jönne...
Sziasztok,

Zöld hátsó sárvédőt 2007 z750 re honnan tudnék szerezni?
Álljatok meg néha dumálni
Hello! Egy kis segítség kellene HEADSET ügyében...

Motorozás közben szeretnék komunikálni a társammal...

Olyan 10-20 ezret szánnék max rá.Milyet érdemes venni?Mekkora a hatósugara(ha van egyátalán ilyen)?

Teljesen tapasztalatlan vagyok ezen a téren kérlek segítsetek!
Huh rég voltam itt, sokminden történt. Képet rakok fel az alsóspoilerről még ma!
Amúgy ki jön 19.-én? Úgy néz ki Zsú elenged...:) yeah!
Nekem 05-ös kawám van, de mindent elmondtak az előttem szólók. Fasza, király, rendben van, csak nincs ződben:(
Nem ide tartozik, de akkor is megemlítem!
Van eladó 2 szuka 1 kan Golden retriever kiskutyám! Fórumosoknak akció!
én is ezt használtam...
Szia!
Szerintem teljesen jo a felvetel minosege. A "remeges", meg olyan mint amit a gyanutlan utas szokott elszenvedni. Szerintem ha jobb kepet akarsz menj autoval :D
(A motorversenyek kepe sem jobb amit a motorok kamerairol mutatnak szerintem.)
2004-es z-nek az első telója kicsit gyengusz,amin lehet finomítani.Fogyasztás nekem 4,6-7 körül alakult.Kényelemre hosszútávon ne várj csodákat naked motortól. Széria hibája tudtommal nincs,agyonvághatatlan.Gyenge pontja,hogy függőséget okoz.
Fogyasztás átlagos használat mellett kb.:5,5L.
Ülés nekem megfelel bár nem kényeztet,hátul bevállalósabb csajoknak jó .Széria hibáról nem tudok .
Futómü gengusz,sportosabb menethez keményiteni/cserélni szoktak ZX alkatrészekre,nekem pld. hátul 06os 636 hátsó rugóstag van de itt többeknek is(ez 20-30ból kijön).Az eleje az enyémnek(07es,forditott)nekem megfelelö.A régebbieket többen puhának tartják,sürübb olajjal/rugócserével orvosolták,vagy ZX elejére cserélték(ez már húzósabb).
Érdekelne hogy milyen futóműve van? Mennyit eszik 100-on átlagos használat mellett? Mennyire kényelmes hosszútávon? Van-e valami széria hibája? Mi gyengepontja?
Kérdezz !Bár nekem 07es van de tuti lesz aki válaszol .