Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azokra a szivacs elemkre gondolsz a belső oldalon? Egyéb külön álló gumi alkatrészt nem találtam...
Én megyek. Ha ez érdekel bárkit is
Köszi
en asszem kutyatol vettem
itt megtalalod http://sportmotor.hu/tagok/102...
Lime-partyn kivel találkozhatok? Panyó? Janika? Attila? Többiek?
Nem is vettem észre, hogy milyen szépen beálltunk. Ha vkinek kell, akkor megvannak a Blacius által csinált képek eredeti felbontásban. A tesztmotor.hu-s profi fotós képeiről tudunk vmit?
Szia! Gyere nyugodtan Kakucsra! Mi innen Panyóval, KawaJackel voltunk a második Tesztmotor.hu kezdő pályanapon. Itt szinte csak kezdők voltak sokáig, meg volt kis fékezés gyakorlat. Pályán tényleg rengeteget fejlődhetsz. A vasat elég nehéz eldobni, mert vagy nincs sebességed, vagy nincs dőlésed még nagy. Ha vmi nem sikerül szépen kimész a pálya szélére (ez tapasztalat, P., K.J. nem kérek kommentet:)) Biztonságosabb mintha körforgalomba, elhagyott úton próbálgatnád. Nem beszélve, hogy ha sikerül találni olyat aki csak kicsit gyorsabb mint te, akkor tudod követni-fejlődni. Lesz szeptemberben is ilyen kezdő pályázás, szerintem gyere el, megéri!
Sziasztok!

Honnan tudnék Fuchs olajat szerezni?
Szia.

Akkor azt hiszem lemennék az olcsóbbik lamellákért, meg egy tömítésért. Meddig tart beszerezni? A tömítés árat még tudnánk pontosítani vagy biztos nem lesz sokkal drágább?
Nekem 180km kakucsra az út, szerintem te se jöhetsz messzebről nagyon. Csak ajánlani tudom a pályamotorozást még ha az elején nem is megy úgy hidd el h 1 délután alatt annyit fejlődsz mint az állat. Ha van rá lehetőséged mindenképpen próbáld ki a határokat feszegetni rizikós, de közel sem olyan veszélyes mint a közúton való motorozás...
Erről van szó
Volt az is :-D
Hello!

Kipróbálnám én is a pályamotorozást,de nincs a közelbe...
Meg amúgy is gagyi lennék első nekifutásra!
A másik,hogy én dönteném,azzal nincs gond,csak takarnék biztosan és a mocit is sajnálnám...
Szia!
Meg tudnad mondani, hogy az idomok szelere illesztendo gumit hova kell rakni?
Egy szervizben szetszedtek az idomokat, aztan osszerakas utan kihagytak ezeket a gumikat, es igy nem tudom, hogy pontosan honnan hianyoznak. Most meg megfelelo fordulatszamnal berezonalnak az idomok. Esetleg neked megvannak ezek a gumik?
Kosz!
kakucs
Miénk idén nem volt valami hosszú, de jó volt!
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=1178143471076&subj=
1752834160
Simán menne hidd el csak kívülről ijesztő, mind1 h 20-al vagy 80-al mész rajta, az ügyesebb úgyis kikerül nem kell vele foglalkozni
Apropó Szeptember 1. (Szerda, bocs tudom meló stb, sry de a hétvégi vonatozást kihagynám) Valaki kakucs? 1 től már kint leszek!
Bazdki de kemény túra :D
Nem semmik vagytok, látom minden van ami csak belefért!
A pipában ugye "zöld" almás izű dohány volt ? ;)
Nagyon király!
Én meg http://sportmotor.hu/motoros_k... ebben a pólóban voltam :-)
Pedig a farokidomra rá van írva a nick nevem ;-)
Azzal voltam én. Miért nem kerestél meg? Láttam egy Z-t a zsákutca kordonban, de gondoltam nem innen vki, hiszen szó nélkül elment. Én meg bas.ott fáradt voltam addigra, hogy kiderítsem. Majd én is teszek fel pár képet.
Áve!
Kiurottam a kakucsra, de csak 5-re értem ki és egy narancs 1000z-t láttam kint meg egyéb motorokat. Nekem még ez a pálya is sok lenne :-)
Én már az első perce imádom. De nem csoda, hiszen gyönyörű és engedelmes. Minden férfi álma.
Ilyenről még nem is hallottam. 4-4, hat furulya? Mi az a furulya? Ez nem egy hangszer.