Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki mégis elmegy, az meg nagyon gyanús, hogy : 1: lány és nem leszbi 2: ha meg nem lány akkor ott bajok vannak!
Van egy ötletem: Mikor a pályára mész ne legyen rajtad más csak egy bőrkabát, kesztyű, sisak, meg tanga. Tutira nem fog senki megelőzni.
Akkor én egy fél körrel utánad mennék fel inkább
Hát maradjunk annyiban, hogy leghátul én leszek! Én még sosem mentem a Hringen, és minden pályán min. 2-4 kör kell míg bemelegszek megismerem a pályát, addig nagyapám is elmenne schwalbe-val... de merész vagyok és bátor....
még négyet kell aludni
Ok! mikor lessz már péntek?!
Én 2 éve nem voltam úgy is mondhatnám, kissé aggódom
Max. majd gratulálunk egymásnak a boxban, hogy milyen szépen tudunk lassan kanyarodni
OK, ha nagyon lassulsz kikerüllek, hogy ne csak az legyen a videón, hogy engem mindenki leelőz. Bár szerintem nekem jó lesz ott hátul is ...
Legutóbb MERSZ-en voltam kint. Hát nem voltam az élmezőnyben...
De nem adom fel menni kell ennek még jobban!
nem hiszem, hogy az bármelyikünknek is jó lenne majd lassan megyek, hogy ki tudj kerülni
A kamera az én mocimon lesz... Úgyhogy félő, hogy én nézlek majd hátulról...
majd mutasd meg, h ki az, mert inkább mögötte mennék, mint előtte
Hello! Gyere csak, jó lesz pár képet 'profi kézből' kapni
Viszem a cimborám GoProHD kameráját, on-board-ot biztosítom majd!
Lime party aug27. 13:00 tól regisztrálás hungaroring =
Sebészet UV (ezis party csak inkább red) aug27. 13:00 től SZEGEDEN

A KURVAÉLETBE
Azt majd egyszer kocsival hazafele ...
Jó lesz már összefutni egy pár régi ismerőssel mostanság eléggé külön utakon járok.
Szeretném kitolni a képem, de csak dumálni és fotózni. Vacak fékem Kakucsra még elmegy, de a Hringen nem kőröznék vele.
azok nekem is megvannak, a másik fotósról semmi hír. Panyo elkérte a mail címét asszem majd szól ha lesz vmi úgyis
A jénait el ne merd hozni!
hátizsákban tényleg nem tudom hazavinni
pofám befogva
Már hogyne érdekelne...
Én is ott leszek!
Szia! Hát persze, hogy érdekel, sőt örülök neki, ha Veled is találkozok majd kint. Egy pár jó arcot már megismertem innen, remélem a kawa napon a többi z tulajjal is találkozhatok. Schnau ez neked is szól!
most már én is megyek! Dunaújvárosból indulok! ha esetleg környékbeli is csatlakozna, az adatlapomon megtalálja a számom!
Szia! A tömités pontosan 4200ft azt rendelni tudom ha kell szólj vissza4 szabadság miatt csak szeptember 6 köröl igérem . A héten én is szabin vagyok szeptember 1már vagyok4
Szia!
4-6 cm hosszu gumi elemek, amik pl az oratol balra-jobbra levo kb tenyernyi muanyag aljanal is vannak.
Nem a szivacsra gondoltam, ami ra van ragasztva a burkolat belso felere.
Kosz!
power32!
Mailemet megkaptad vagy elbénáztam vmit?