Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cordurában felengednek+motoros cipőben is. Nekem sincs bőrgatyám, de eddig nem volt gond. Idén vettem csizmát, az már okés. Csak nagyon úgy néz ki, hogy nem jutok fel idén...
Open stage - letörtétek a tükrünköt
powertape?
Az enyém is rezeg bizonyos fordulaton mióta cseréltem a fejidomot, de továbbra sem tudom milyen alkatrészre gondolsz...
Sok a bajotok a tükörrel! Dobjatok a plexi + az óra közé egy ifatükröt! Ha látni akartok hátra elő lehet venni! leszedni a ringen sem kell! Én behajtom! Csak az a baj hogy esésnél kopik! De sosem törik le! szóval mindenki azt csinál amit akar!
Oksi majd akkor a csajokat kukkoljuk... Meg tuti lesznek fasza programok!
Van egy 500 oldalas angol leírásom a régebbi Z-hez, egyik kedves motoros kolegától kaptam , adatlapomon az email címem írj és elküldöm.
100% hogy kintleszek énis a Ringen, de ruha hiányába a pályát hanyagolnom kell, így nálam tuti gyorsabb leszel
szia,
kawasaki.com-on nézegess parts diagrammot, hátha megtalálod ami kell. Elsőkörben csak a lámpát találtam meg,a mi a fejidomhoz köthető.
Vagy keress service manual-t gugliban, biztos az is kint van valahol.
A tieden lehet, hogy az tartja az idomot (?), de az enyémen biztos nem nézesd meg a motorodat
Semmit sem lehet látni a tükrökbe. Olyan gyors vagyok, hogy mire belenézek már le is hagyom....
Ezt csak a levetelre irtam :D
Nem tudom a sima z750-en mit latni a tukorbe, de ezen gyakorlatilag inkabb oldalra lehet latni, mert hiaba legyezek a konyokommel, a seggemet is odebb kell tolnom ha hatra is latni szeretnek a tukorben.
Amugy meg ha biztosra akarok menni ki kell tekernem a nyakamat... Legszivesebben leszednem, ha nem buntetnenek erte, es ahogy irtam nem ez tartana az idomokat.
és ezzel mi a baj vannak tükör takarók megy fel a helyére és már tarja is
z750s motorommal elnyaltam meg tavasszal, es az idomok hegesztve/ragasztva (ki hogy hivja) lettek. A gondom az, hogy szerintem az idomok kozott volt valami kis muanyag ami az idomok egymashoz tapadasat gatolta.
Bizonyos fordulat mellett elegge eros hangot adnak az idomok (gaz visszaengedese nagyobb fordulatrol). Ha rateszem a kezem megszunik a hang. Mar ketszer szedtem szet, mert azt hittem valahol valami meg el van repedve, es az adja a hangot, de nem talaltam sehol repedest, serulest.
Nincs valakinek otlete, hogy ilyen gumikat honnan lehet szedni, es kideriteni egyaltalan hol helyezkedtek el eredendoen. A szerviz fuzet, es a felhasznaloi kezikonyvtol nem lettem okosabb.
z750s-nel vicces lenne levenni a tukrot, mert az tartja az idomokat :D
Behajtani nem tudom, levenni sem szoktam, de már nem nagyon nézek a tükrökbe. sőt a kmóráról is leszoktam mert kis pályán az is elvonta a figyelmem...
Láttam pár bukást, ahogy a többiek is, a merészen közlekedők miatt. Akkor szokott gond lenni, ha a gyorsabb nem veszi figyelembe, hogy a másik még kezdő/bizonytalan és olyan helyen előz, ahol szűken vannak már ketten.
Jah, tükröt tessék majd levenni. Vagy legalább hajtsd be/le. Akkor nem arra figyelsz, hanem előre. Az sokat segít, hogy csak magadra és a motorra figyelj
Hát ha lehet akkor alólam se üssék ki. Kiváncsi leszek az első menetre, ott már rendesen kell fékezni... Kecskeméten szinte sosem fékezek, mindent lendületből, vagy sima gázelvétellel oldok meg, Kakucson is csak a 2 egyenes végén fékezek... Volt vmi rossz tapasztalatod kint?
Engem ugyan nem zavar, ha megelőznek csak ne üssék ki alólam a motort, mert megmorcosodok
meg ha lehet kérni, akkor tessék EGY íven kanyarodni abból baj nem lehet
Néhány kép Kakucsról.
Hi!
Keress meg!
Nem beszélve arról, hogy lenne mire fognom, hogy mé vagyok lassú....