Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Én magam csak jót tudok mondani. 'Kinyírhatatlan', ahogy korábban fogalmazott itt valaki a 750-es kapcsán.
Speciel már nem először, de most nagyon érik, hogy az enyémtől megváljak nagy szomorúságomra, családi oknál fogva...
Ha gondolod továbbiakban keress itt: tom@eniac.hu
power750z@gmail.com Remélem stílusos
sziasztok
2003-2005ös z1000 vásárlás előtt állok
Utánaolvasgattam és csupa jót írtak róla.
Esetleg gyakorlati tapasztalatok, típusbetegségek?
Szia power32!
a kis JVC-dről szeretnék ezt-azt kérdezni, egy email címet kérek szépen, ha nem gond, hogy ne itt offoljak? Köszi!
kawazsolti, vagy bárki!

Van ötletetek, hogy az FI lámpám miért villog? Kb. egy éve kezdődött, hogy elvétve villogott pár hetente, majd abbamaradt mikor restartoltam, vagy csak elindultam a motorral. Elvittem a Kamoto-hoz, de a computer nem mutatott semmi hibát. Igaz akkor épp nem mutatott hibát. Korzika óta már nem hagyja abba a villogást. Teljesítmény és bármi tekintetében nincs változás, a működést nem befolyásolja, minden oké, "csak" villog. Mielőtt kérdeznétek az olajlámpácska nem villog vele! Szóval 5let? Lambdaszonda? Korrozió vmi vezetéken? Befecskendezés hiba? ...
Szia! Gyárim van 25980ft Adatlapomon elérsz ha aktuális!
Szia!

Kétfajtában tudok segiteni Japán utángyártott 15200ft a kopó lamella! és van egy erösebb változat 21500ft mind a két változat van raktáron! Elvileg kell egy tömités ha leveszed a deklit kb 3000ft de ez fejböl nem megy + munkadij kb 5000ft
helo.veletlenul nincs elado egy turaplexid Z750 hez.2006
De van csaladi kedvezmenynek hivjak (kb 800-800 forint az erintett feleknek) :D
Na jo ez vicc volt. Mondjuk akarmit veszel a toltesrol (menet kozben szivargyujtorol...) ne feledkezz meg, mert ezek a beszelgetos cuccok eleg hamar kepesek lemerulni folyamatos uzemmod mellett.
Hello!

Zsolti, tudnál nekem árat mondani z750 2004 kuplunglamella cserére alkatrész + munkadíjra?
Én is boldog születés napot kívánok így ismeretlenül is
Ez jó lett
köszi a Tippet
Samsung G800 a telefonom és a társamnak is samsung-ja van.
Szerintem ezekben nincs ilyen funkció sajna...
Boldog Szülinapot
szeva Csabi
sok egészséget, és bodogságot!
FIGU
Szintén Boldog Szülinapot Mester, és kevesebb esést. . Legközelebb milyen színű lesz a gépsárkány? meg már lassan elfogy a kipuff.
Jut eszembe nekem is van egy eladó dobom összekötővel, 65 ezerért.
Eladó 2007 utáni Z750 re egy Akrapovic titán dob és egy Leo Vince titán dob. Mind a kettő E betűs és összekötő csővel. CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ! 06 70 585 04 36 Z750, Z1000 bontott alkatrészek eladók!
Boldog szülinapot gyapi mester!
Lehet tudni valamit a Z klubbos polókról?
de lehet lemaradtam róla?!már rég nem olvastam az oldalt (az a kurva sok meló....) dehát ez van!
Jajj ne is idegesíts ilyenekkel , mert tudom, hogy kurva drágán vettem, de majd legközelebb előtte megkereslek... 5500/liter (zweirad Eger)

Gyapi, Boldog 18. szülinapot!
Sziaszok,
Köszönöm a válaszokat. Így első körben nagyon jól hangzik amit leírtatok. Jelenleg egy v2-es TL-em van, de szerintem egy ilyen Z nekem egy örök élet lenne (lesz ).
Köszönöm szépen!
Gyapi mester Boldog Szülinapot!