Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahhjjjajjajjajjajjjjj...Szerelmes vagyok a motoromba
Sziasztok!
Vennék egy z 1000 4 a 4 be dobot
azonban a benne lévő 6 furulyából 4-et kivettek, és rövidebb is pár centivel!
Mire számíthatok pl. hang szempontjából!
Mindent elárul mi? Na néztem a képeket, jók lettek, de várom még a másik fotós képeit is, meg kéne a -20%-os kép is!

A második kép elárúl mindent Miskeriről
Hi!
Irtam a profi fényképező srácnak,de még nem jelzett vissza
Panyo, Miskeri fent a képek Lett egy-két jó kép!
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Panyo, Miskeri képekről nem tudtok vmit
Hali!
Gyapi megjött az üléspúp. Nagyon jó lett köszönöm szépen Ha véletlen lesz hasidom szólj kérlek
Én nem értek az ilyesmihez, de ha lesz szerver feltöltöm!
Az enyém is lefelé áll, de szinte látszol rajta mindig
Viszem a hiper szuper D1Xemet faszányos zoommal, ha jöttök számíthattok faszányos képekre. Szombat 13h Kakucs
Hi
OK, bár csak telefonnal csináltam
és nem túl jók, mert szembe sütött a nap,
és az amúgy sem erős képességeket picit még rontotta
FIGU
Én is hazataláltam !
Szuper volt!
Valami FTP szerverre kellene feltenni a videókat!
Az én kamerám kicsit lefelé volt álítva ,de látni téged
okok amit lőttél képeket tedd már fel
Szombaton 13h-ra megyünk Kakucsra!

Vasárnapról áttevődött.

Jertek, jertek!
hali
bocs, persze persze, minden OK
szuper jót motoroztam
oda és vissza :-)
de, dumálni is
FIGU
Én is haza Panyo
Sziasztok mindenkinek, Hazaértem Kakucsról! Király volt, mindenkinek köszönöm aki ott volt! Bivaly: Lehet elnézünk vasárnap, ha nem lesz zabos a Zsu :)
Sziasztok! Kis műszaki segítségre lenne szükségem: 2009es Z750es hátsó villáját szeretném lecserélni valami másfajtára, mert nem nagyon teccik az eredetije. Olvastam egy srácról aki zx636-osét rátette(ami mellesleg teccene is), de hogysmint arról nem tudok semmit... Szerintetek komoly alakítás nélkül megoldható a dolog? Köszi
A MOL-t aki eddig kipróbálta (ZZR1100,Z1000,ZX6R,ZX7R,636 '05) már nem kísérletezik mással, ajánlom jó szívvel és 10eFt a 4L, keresd Somarace-t a fórumon ha kell.
3 olajjal van tapasztalatom:
Fuchs 10w-40-es ez volt a legjobb visszasírom ahogy ezzel működött a váltó.
Utána Cepsa 10w-40 erről inkább ne is beszéljünk.
Most meg megint hallgattam az okosakra és Mobil Extra 4T-t raktam bele. Ez valahol a kettő között van, de nem kisérletezek tovább, legközelebb Fuchs lesz újra!
Barkácsolóknak van egy eladó lendkerék lehúzom. 2005-ös Z1000-hez biztosan jó
Érdeklődni: seducertt@hotmail.com

8 mm-t szedtünk le tegnap a lendkerékből, nagyon kellemes lett a motor. A gyári megmunkálás nagyon ratyi, közel 3 tizedet ütött óra szerint. Most 2 század.
Sokkal könnyebben pörög fel (mintha kiiktatnád a katalizátort), és nem is rezeg annyira 130-nál. Érzésre kisebb gázt is kell adni. Megérte a meló, majdnem annyit jelentett, mint a -1 fog elől.
Okés Miskerivel tuti ott leszünk! De mintha Panyo is mondta volna h jön, de nem biztos
Ok, valószínű kimegyek én is!
ebéd után, nem pályázni csak dumálni
ha valaki jön a O-son Mekis benzinkúton találkozó?
FIGU