Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Úgy néz ki hogy átváltok egy 04 vagy 05-ös évjáratú z750-re. Van köztetek olyan aki válaszolna nekem egy-két kérdésemre?
3. olajcserénél teszem már bele,nekem bevált .
Nekem is ez van a paripában
Szerintem is nagyon jó, a fényképezőm ennél 100x jobban remeg. A rögzítésről rakj már fel 1 képet plz. Amúgy ez nem rendőrségi felvétel, erre nem hagyatkozhatnak!
teljesen jó a felvétel minősége. De egy jó tanács. A videón tökéletesen látszik a sebességmérőd és a barátod rendszáma. Ezeket a videókat nem csak mi nézzük, hanem a sünök is. Többször túlléptétek a sebességhatárt, nem kicsit. A zebrán álló gyalogosokat nem engedtétek át és a masszív sárgán is átmentetek (nem kínain ).
Egyszerűen beazonosíthatóak vagytok. Én ezért sosem veszem fel a kamerával a sebességmérőt.

Ettől függetlenül a videó remek lett.
Hello! Tök jó a videó(zene+beszúrások)!A felvétel minősége is jó.
Egy valamit hiányoltam az igazi zúzást... de gondolom a kamera elszállt volna...
Ja és egy észrevétel(de csak jó tanács gyanánt) rendszám ne látszódjon a felvételen
3,8 liter!
Úgyhogy 4 lityó elég...
Mi van a Mátra-Bükki brigáddal?
Képek?
Hali!
Látom felénk voltatok(Soroksár)
Szerintem jó a felvétel!A széltől remeghet
Vigyázz!
El tud menni az olajnyomás eldőlésnél!(lehet,hogy azért van olyan csörgős hangja)Ha nem villog az olaj lámpa beindítás után akkor nyugodhatsz csak meg
Sajnos a kawa hajlamos pl:olajcserénél nehezen felveni az olajat
Teszteltem a jvc-t, de valamiért nagyon remeg a tankon :-(
Ilyen lett a felvétel:
http://youtu.be/CCSbB2b55L8
Köszönöm a segítségeteket!
Szia!

Én Repsol 10w50-et tettem bele, és 4 liter elég volt.
3.8 L-t ír a gyári kézikönyv asszem.
Mindenki másra esküszik, én Castrolt használok. Z750 be 5 liter
Sziasztok!
A napokban vásároltam egy Z 750-et 2005' és szeretném leszervizelni.Tanácsot szeretnék kérni,hogy milyen olajat érdemes tenni bele és mennyi a feltöltési mennyisége?
Köszönöm előre is.
Köszi freakazoid!
Nem tűnik rossznak, de sajna nekem közbejött egy kényszerű tetőcsere, úh. a motor projekt tavaszra tolódott.
Egyébként a fórum nagyon klassz, hetek óta megvan az esti olvasnivalóm..
Jó kis csapat jött itt össze, remélem hamarosan én is csatlakozhatok!
Valaki jön ma Pogányba?
Üdv.
Z
Eladó 12000 ft és én álom a postát.
Dzsihááád! Hát ez a mai nap vmi kurva jó volt!
GYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Teljes extázisban vagyok!
A ContourHD720p 75 ezer a JVC meg 29 ezer. Az nem 5, hanem 46 ezer különbség
Power!
Feltennél majd 1 videódat is kérlek túratempónál, meg kigyorsaítás is érdekelne, hogy mennyire bírja a kamera! Most szeretnék venni jómagam is egyet és néztem, hogy amivel felvetted az még úgy árban is tetszik, de mondjuk a ContourHD720p is kb 5 k val drágább...
Az ar jo, de nekem meg ennyi sincs (amugy bontoban az idomok darabja ennyi...)
2004/8 havi a gép. 3 éve van nálam. 1 éves a láncgarnitura (RK), 1 hetes friss műszaki, használhatóan jó gumik, bukógomba, gyári tankpad, egyedi saját tervezésű ülések amik nagyon kényelmesek, kis index, kis tükör, nyitott dob, meg némi saját kezű festés ami ha nem tetszik akkor tudok adni asszem egy fekete első sárvédőt a hűtő oldalára meg mehet vissza a gyári lemezke. A xenon is ki van épitve, de most a műszaki miatt kivettem az izzóját és halogén van benne. 48000 km van benne, max 7000 km- enként olajat és szűrőt cseréltem, a gyári szervizintervallum 12e. Problémám nem volt vele. I.á.: 923 000 huf, ha komoly az érdeklődés gondolom tudok engedni. Köszöntem.
Egyébb kérdésre a 20/320-80-83 on tudok felelni.
Mátra-Bükk