Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló!
tegnap a barátom eldölt a kawámmal jobbra és ugy füstölt kéken mintha kétütemü lenne szerintem felrántott egy kis olajat ez normális?
és csak alapjáraton volt!
most már nem füstöl és azóta egy kicsit csörög szerintem vagy csak a fülem ijedt meg?
és nem fektette el teljesen mert alárakta a lábát!
kérdésem a következő eltud menni az olajnyomás ijen esetben
üdv:gabó
Holnap azért még körbetelefonálok, hátha rá tudok beszélni még egy-két embert
Kafa. Telefonon egyeztetünk. További elszántakat is szívesen látunk.
Nekem jó, én meg Krejja tuti megyünk!
Hello!

Szombaton tervezek egy Mátra - Bükk menetet, valaki jöjjön már el velem, ne kelljen egyedül mennem. Na! Ki kell próbálni az új gumit.
Sziasztok! Eladó a motorom ha valakit érdekel esetleg vagy tudtok rá vevőt, a fórumot követem itt megtaláltok. Köszi
Köszi!
Már kezdtem azt hinni hogy baj van
Hasidomml egyenlőre hadilábon állok.Ülléstakaró ez a fajta is 8000 ft,de szerintem nem egy nagy durranás..
Hali!

Én a z-vel vizsgáztam rutinból/ forgalmiból is, és rutinon amíg álltam egyhelyben és magyarázott az oktató 105-110 is volt, de nefélj ekkor már bekapcsol a ventillátor!
Köszi. Kezdtem félni... 97 fokon volt a tötymörgésben. Csak nekem pl a teherautó amivel járok az 60 fokon áll, a kocsi 75.. DRZ-n nem tudtam De így mostmár ezt is tudom. Köszönöm.
100 fok fölé is megy városban.
Szia Gyapi.
Hasidomból milyeneket tudsz csinálni?
És ennek az üléstakarónak mennyi az ára?
Hali!
Nektek mennyire melegszik a gép városi tötymörgésnél? Ilyen téren nicns tapasztalatom mert eddig csak tgk-nm meg szgk-n volt nekem visszajelző..
ebay

Már én is nézegetem, ha lesz egy olcsó már ütöm is le,és annyira belejöttem a kamerakeresésbe, hogy vettem is gyorsan egy Ducati-s Oakley napszemüveget
Nagyon jó a kamera képe... milyen kamera és mipénzért osztogatják? :)
Látszik, hogy nőből vagyok, az én cuccom nem fér be...
Azokon a motorokon nem kötelező, amelyeken gyárilag nincs. Ha a gyári spec. tartalmazza, akkor kell.
Mert valószínűleg ABS-es a motorod, nem? Nekem nem ABS-es és az én ülésem alatt elfért az elsősegélycsomag, izzókészlet, szerszámkészlet, tárcsafékzár, sőt ha bőrruhában megyek valahova akkor még az ülés alá bezsúfolom a pénztárcám és a telefonom...
Nekem nem fér be az ülés alá.
Az irányjelző motoron nem is kötelező... Minek akkor izzó?
Én egy új helyet találtam, a gépen a kamerának. A bal oldali hűtőtakaró tetején egy kiegészítő lemezzel remekül fel lehetett rakni a kis Sony kamerám. De sajnos próbára nincs lehetőségem egyelőre, mert egy szögbe léptem, ami ráadásul eléggé belement a lábamba. Most lábadozom. A doki szerint csak egy kicsi kellett volna hozzá, hogy Jézus stigmája legyen. A végén még szent lettem volna. De a gyógyszerek elnyomják a fájdalmat egy darabig. De ha rendbejövök, csinálok tesztet én is.
Sziasztok!
Feltettem próbából egy kis kamerát a mocira tegnap. Csak a cégünk udvarán mentem vele egy kört, hogy teszteljem és csak a bukógombára volt lehetőségem erősíteni.
http://youtu.be/6RlFegukTS4
Nekem az első ülés alatt van két izzó, elsősegélycsomag, lánc, és tárcsafékzár.
állítólag nem kell.. De ezért büntették meg egy cimbimet mert nem volt nála és 1 izzó kiégett a jobbos irányjelzőbe.. nem tudta kicserélni.
csak mert a hátsó ülés alá nem fér... Az elsőnél meg úgy néztem hogy ott akksi meg minden hogy oda se nagyon férne be
Am azt szeretném tudni hogy nektek pl nektek ha városban tötyögtök akkor a vízhőfok mennyire megy fel?