Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

végöl is csak kawa meg ninja felirat kéne 96-os 750-es
vagy Zsolti
Szia!

Matrica szett nincs a kawához mindent db-ra lehet ha van még polcon hozzá! Adatlapomon megtalálsz ha árkérdésed van!
vatera
hali!
valaki tudna segiteni hogy hol lehet kawasaki zxr ninja matrica szettet venni?

elöre is köszi..
gabó
Szoktam arra menni, igaz mostanában ritkábban, Kurultajon voltál kint? Az most volt nálatok, ugye?
knvb83@gmail.com
Bazz Panyó, nem hiszed el, aug 19.-én leszünk 1 évesek. Most wattafuck? Nekem is este esett le amikor szóba hozta, szerencsére, még nem adtam be neki, hogy én egész más miatt kértem szabit. Ha előveszem a bátorságom akkor lelépek...
adj egy mailcímet, aztán ott gyorsabban megbeszéljük
Hali!
Amint meglesz a jogsi megyek énis... csak még hiányosságok vannak De hamarosan.. Nem is laksz messze. Én bugaci vagyok
Nem az esőre gondoltam,hanem a strandra amivel múltkor zsarolt az asszony
Szia! Szép a géped nagyon! Én is Bács megyei vagyok, ha jó az idő általában kint vagyok a Go-kart pályán! Megyek a Lime-partyra, meg a kawa napra is, de lehet az sps-futamra is . Ha gondolod mehetünk együtt, én ótópályán szoktam menni. Keress meg itt vagy a miskeri@colonial.hu-n. Ha jó idő lesz hvégén is kint leszek kecsón!
Hey ! Te kint voltál a kawa esten. Szép a mocid színe élőben!
Naná, hogy megyek, ott a helyem! Fasza strand... az esőre gondolsz. esőruhát már nézek is!
"Miri"megyek kártyázni...este 11 körül érek haza...
Majd ránézek a netre mit írtál!
hello
Ja és ha kell Kapsvárig el tudom vinni és nem kell eljönnöd Siófokig...
Dombovár fele nincs dolgom sajna...
OK.No problem Akkor miri-é a pálya,persze ha érdekli...
pech,pont ennyit gondoltam érte
De ha zsolti nem veszi meg még a tied lehet...
Szia! Sajna nekem nem ez kell ez még a régi
persze!
Küldesz egy képet nekem?
Hello én 15-re tartom!
(Nem szólt miri mennyiért venné meg)
Hali. Meghagyom, zsoltinak a kidörrenőt. Amugy csak 15öt adtam volna érte. Tudom jóval többet ér, de én is nehezen tudtam eladni, mert nem nagyon kellett senkinek.
képek nem valami jók,én rendelek egy ilyet,2400ft
jóvan