Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt most találtam a honlapon:
"Cégünk szabadságra megy, ezért új megrendeléseket csak 2010 augusztus 26. után tudunk felvenni!"
a pólókkal annyi az újság, hogy még nem hívtam fel őket, mert kaptam egy durva fordítási melót, de azért 5 megpróbálom befejezni és akko tudok telefonálni.
nézz az orrod elé
Beleléptem egy szögbe, nem érzem a bal lábam. Lehet, hogy elmarad a motorozás?
ez engem is érdekelne
Fiúk/lányok a pólóval mi újság? Pénzt kinek kell utalni?
Nem licitáltatni akarlak bennetek csak miri szólt előbb...
Viszont ha nem jelentkezik ma,akkor Veled tárgyalok.
Vagy egyeztessünk árat emailban most!És akkor csak annyit írok miri vitte vagy nem...
Este 8-9 körül tudom megnézni .
Ok! Ma du 4ig jelzek mindenképpen...
Rendben! Csak szól vissza holnapig mert van egy másik ajánlatom is.
Hello! Rendben,ha miri nem viszi el értesítelek itt és írok egy árat is Neked...
Szia! knvb83@gmail.com -ez az email címem
Na fasza.

Akkor mi lenne mondjuk ha 8kor találkoznánk a nyugatinál? Aki jönne írja ide a nevit de gyorsan :D
Ok! Mikor, mere?
Mikorra gondoltad? Fél hét előtt nem tudok elindulni.
Egy ma esti gengszterkedés a városban?
Ok! Ha nem kell neki mondj egy árat!
Szia! Mi lenne az ára?
jah, amúgy nyugodtan add el a zsoltinak én csak tárolásra venném meg, ha műszakira menne a motor, úgyhogy nekem nem fontos annyira
van egy mailcímed vagy iwiwed?
Ez itt a reklám helye:
Licitálj magadnak motoros ruhát itt:
Vatera link a termékeimhez
http://sportmotor.hu/motoros_f...

Itt mindent leírtak róla...
Csak tisztán ne, hacsak nincsen átalakítód hozzá. Általában benzinnel szokták keverni, fele-fele arányban, bár ki kell tapasztalni, hogy a motor hogyan reagál rá, van, ami jobban bírja az etanolos üzemet.
Első tankolásnál se menj rá az 50-50%-os keverékre, hanem "szoktasd" hozzá a motort. Teli tanknál mondjuk először csak 2 literrel próbálkozz, hogy tisztuljon a rendszer, aztán utána 4-el, és így tovább. Így jobban észre is fogod venni, ha van valami negatív változás. Egyébként akkor sincsen gáz, ha nem úgy megy a gép, rátankolsz sima benzint, aztán kész.
Az etanol amúgy kábé 105-ös oktánszámmal bír, szóval még jobban is fog menni tőle (tapasztalatok szerint az alsó- és közepes fordulatszám tartományban).
A fogyasztásod nőhet, kábé 10-20%-al, de ha kiszámolod, még így is spórolsz valamennyit minden tankolásnál.
Köszönöm szépen. Remélem hogy sok örömöm lesz benne...
viszont a köv projekt egy ruha mert kabát az van csak farmerben kényelmetlen... crossnaci meg nem arra való XD.