Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Első két kép: Großglocknerstraße, Österreich
3.-4.: (Mittelberg im Pitztal, Österreich) -felé
5.-6.: Kaprun környékén- közel van a Großglocknerstraße-hoz
Szia Panyo!
Már egyik cimborám, aki a múltkor is elhívott, mondta ezt a vasárnapi lehetőséget. Elképzelhető, hogy megyünk majd mi is, de nekem a délután az esélyesebb...
Merre vannak ezek a szép helyek?
Rohadt jók lettek a képek! Irigyellek, mert én 1000km-t kb. 1,5 hónap alatt tudok beletekerni a motorba. Tudod: gyerek, család, ilyesmik... Az idő meghozza a vevőt, kitartás!
Sziasztok!
A hatsoidomok vedelmere hasznal valaki bukogombat? Milyen hosszut, es hova rogziti? (A hatso labtartó rogzitéséhez esetleg?)
Rég olvastam a fórumot, de cserébe sokat motoroztam mostanában. Megcsapott a motorváltás szele. Feltettem hasznaltauto-ra. De ahogy nézem, döglött a piac. Ugyan azok a motorok vannak fent, amik 1 éve is, és nem csak egy típusra gondolok.
Szóval ha valakit érdekel motor "ismerőstől", "ismert" forrásból, akkor állok elébe.

1002,2 km-t tettem bele vasárnap a motorba. Erről csatolok képet.
Panyo!

Mi a tapasztalatod a Speedohealerrel? Sima Plug&Go? Könnyű volt behangolni? GPS-hez állítottad? Hagytál rá valamennyit?
Már egy hónapja én is tervezgetem, mivel Z1000-hez való órát sikerült ócsóé szerezni (hőfokban, benzin-szintjelzőben, fordulatszámban egyezik, sebességben 11% diff.), sőt még egy 190/55-ös hátsó gumi is felkerült....
Boldog szülinapot Panyo!

Aug. 6-án én is megpróbálok kimenni a ringre, sajnos még mindig csak autóval , motorozni úgy néz ki csak jövőre lehet...
Z.
Lapítottam egész nap, mert ma sem volt egészen jó az időzítés.
Legrosszabb esetben a ringen találkozunk 6-án.
ja.... múltkor is később nyitott a büfé. Csajom megöl ha hétvégén is 7-kor kelünk. Szerintem olyan 9-10 re érek oda....
Én estefelé érek haza a Balcsiról, ha még akkor is ott lesztek, akkor arra kanyarodok. Vasárnap hívlak!

AgentB jól összemotoroztunk ma, mondjuk én most értem haza melóból
Ha felengednek 100% hogy kinézek, majd szombaton felhívlak!
Jó lenne ha jönnél!
És ez mindenkinek szól!
Nem szeretném,ha valaki magáravenné,hogy nem szóltam!
http://www.kakucsring.hu/
07:30 tól büfényitás addigra odaérhetnénk
?
Lehet elnézek énis, majd meglátom még kell e meloznunk
OKs. 204282504. Nekem kb 1 óra mire odaérek. De biztos mehetünk a pályán?
Köszi!
Vasárnap délelőtt?Kakaucs?(viszek ki köridőmérőt és megnézzük mennyit fejlődtünk!)A számom:hetven háromharminckilencnyegyven6nyolcvan3
Boldog szülinapot Panyó! Én benne lennék Vasárnap kakucsban is, eringben is.
Ohh Köszönöm!
Szomszéd kollega meg irigykedik
Amúgy + most múltam 18 (nem olyan régen)
Köszönöm mindenkinek mégegyszer,Janika,Gábor,Tamás,Attila,Stb...
Valaki Vasárnap Kakucs?jótékonysági nap lessz belépő 1000- pályahasználat 1000- legalábbis az oldalukon ez van.
Bódog szülinapot!
Isten éltessen!
Ne is figyelj oda erre a sok ficsúrra...
Boldog szülinapot Panyo!
És mesélj, milyen érzés betölteni az 50-et?
Panyo Isten Éltessen!
Teljesen érthetően fogalmazott!
A power commander topikban keresd ago-t, és mond el neki a bajodat és ő is ugyan ezt a kütyüt fogja ajánlani és a problémád azonnal megszűnik!