Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia

Örsön megragadtunk. Majd a SZomszéd vendégül látott minket, amit ezúton is nagyon nagyon köszönök! De nem is mentünk ki, mert éreztük, hogy ez megint a sors fintora.

A zöld Z750es az nem Fehérvárnál a Shell kútnál csatlakozott hozzád? És nem volt ott egy fekete fehér ruhás SV650es? A Z750en pedig egy fehér csík volt a hűtőtakaroján?!

Ha igen akkor kb 2 perccel kerülhettük el egymást! Azt a nagy zuhét ami akkor volt, olyan három körül Fehérvárnál azt izomból beszívtam én is. És még Pesten is majd nem sikerült elkapni az égszakadást.

Nah mindegy , mindenképpen beszéljük meg.

Üdv: Mater
Nekem is van egy minimálisat futott (5-800 km) gyári dobom (2007-es).
Ja, ma voltam 18.000-es szervizen. Olajcsere, hátsófékbetét csere meg légszűrőtisztítás... a légszűrőbe volt 2 db rongy amit már qwa rég óta kerestem (az egyiket tavaly kaptuk Lime Partyn, Kawás nyakvédő)
Azóta sokkal jobban megy a gép

Kipróbáltam ma egy Tuono-t, marad a Kawa, mert 10 váltásból 2x üreset találsz
A papírkutyák az Örsvezér téri Shell kúton vészelték át a vihart, majd egy jóleső üdítőt elfogyasztottak nálam. Kevésbé volt vad, mint mondjuk öt kör a ringen, de nem volt rossz
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék hogy fórumon megtalálható-e az a Z750 tulaj aki ma Csongrád város mellett elesett? Érdeklődnék hogy lett-e valami baja? Egy fekete Z volt.

U.i. Ma énis Z750 tulaj lettem
Kint is voltál a Ringen?
Én is kimentem és nem láttalak .
Fehérvárnál csatlakozott hozzám egy zöld Z750-es .
- Mi is agyonáztunk.
Akkor majd kereslek, 27-ét megbeszéljük.
Mennyiért válnál meg töle?
Hello.

én vevő lennék a dobodra, csak valszeg azért a pénzért te nem válnál meg tőle.
nekem is jobban tettszik!én benne vok!
Nekem van egy, egy percig nem volt a motoron. Teljesen zsír és hibátlan.
Szia! Sajna nem jó azért köszi!
aha.dobd el freemailre.
andraskorosi@freemail.hu
ja de ez az adatlapon is ott van.kuld
Mailben küldhetem?
Sziasztok.
megyek a louisba vasarolni,ha valakinek kellene vmi nezze meg gyorsan a katalogust es irjon h mit vegyek neki.jövöheten megyek haza beadom,neki vagy elpostazom.20percig el az ajanlat .aztan mentem
uhhh az komoly akkor azert kuldtek,mert az nagyon sok volt.kuld el a rendszamat,megprobalok bele nezetni h mi van a gepbe,illetve a pontos datum is jo lenne.
Nem tudja. 850 km után senki se tudja. De ha száraz volt az út, és nem volt forgalom, akkor sokkal. :(
Ertem,megkerdezem majd.mennyivel ment?nincs a levelbe?
olyan 99ig ok minden es kb 300 eu.utana az jogsi is lehet.
Burgenland tartományban volt. Jó lenne ha meg tudnád kérdezni. Ajánlott levélben jött a kikérő, amiben az illető nevére pályáznak. Gondolom a csekk már ki van töltve, csak a név hiányzik róla.
Szinte egész úton esett az eső, kivéve mikor lejött a pályáról, ezen a szakaszon, ahol le is fényképezték.
Én se nagyon értem. Lehet tartományonként változik. Valahol azt írták, hogy 70€ felett átadják az ügyet a magyaroknak. De ezek direktbe ide küldték abból a faluból.
Én is sokszor csak hazafelé vettem észre az elektromos szekrény kinézetű mérőket. Hiába figyeled, olyan lehetetlen helyen vannak, meg a forgalmat is kell figyelni.
Ilyet meg nem is hallotam,söt csak az ellenkezöjet,h nem kuldik.nekem akkor szerencsem volt,de ilyen sokszor.
Mennyivel ment a faluban?Mellesleg megkerdezhetem vannak itt komoly rendör ismeröseim h mit lehetne tenni.
Szia
Na megegyszer,felebredtem vegre.
Igen kaptak mar el parszor,viszont akkor megallitottak,es akkor elmondja mi van, vagy helyszini birsag v feljelentes..amugy nekem mar villant nagyon sokszor kocsival,de meg semmi sem volt.Olyanrol nem hallotam h kikuldik magyarorszagra.Mellesleg a magyarok sem kuldik
ha nem fogtak meg a kulfoldit.
Fényes nappal, Burgenlandban egy faluban fényképezhették le haveromat. Kapott egy levelet, hogy ki vezette az adott motort.
2007 óta van egyezmény a két ország között és kiadják az adatokat.
3 évig nem évül el a gyorshajtás. Ez is bő 2 hónapra rá jött meg.
Kérik, hogy add meg a motort vezető adatait. 70-728€-ig büntetnek.
Ha van ötleted, mond! :)
Szia
Csak lefenykepeztek,es nem allitottak meg?hogyan törtent?ha csak villant,es magyar rendszamod van akkor semmi,nem kuldenek semmit.
Basszus tényleg nem láttam bocsánat! Én ekkor már mentem fel és éppen áztam ezerrel!

Ne haragudj!
Szia

Ne haragudj, de a sportmotor nem jelezte, hogy írtál nekem és ezért nem is vettem észre! Igen én voltam. A számom 0 6 3 0 530 27 06.

Én feljöttem, de nem gyengén szírrá áztam.. Ez nagyon nem volt jó. És még pályanap sem volt. Ez az igazán tökéletes. Nah mindegy Lime party aug 27. Ha gondolod, arra jöhetünk együtt. De lehet a gépet felhozom, mert mindig szar idő van és legalább felfele jövet ne ázzak el :D

Akkor addig még beszélünk!

Üdv: Mater (András)