Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na banditák! Költözés óta most került elő, ezért most lett eladó:

Givi T412AN motoros hátizsák. Ha jól emlékszem 3x használtam. De lehet, hogy csak 2x.

23 literes. Antracit szürke/fekete kombó. Részlegesen vízálló, de van hozzá gyári esővédő pluszban. Szerettem, nem hajtottam, sáros lábbal nem szálltam bele.

Olyan mint a linken, de kérésre csinálok képet a konkrét tatyóról is:
http://shophunter.eu/prod_det....

10 ezer Ft

menniausztralia@gmail.com
Nem nagyon ertek hozza, de a 39e km-hez nem sok ez az ar? (a 2006-hoz stimmel)
Janika!Új gazdát keres az ex Z-d!Kawajack z750
Ha nem jönne be a ZX,akkor talán még vissza vásárolhatod,az eladási ára felett!
Én is tudom hogy szebb ha rajta van, de általában Erikával motorozok,így nincs rá szükségem.
Kár érte, mert aki megveszi, még sok munkája lesz vele. Felcsiszolni, és újrafesteni. Kár hogy eladod, mert ezzel még szebb lenne a géped.
Üléspúp eladó ár 12000
Látod, adtam hozzá tartalék csavart is!
Hát köszönöm az infókat... Valszeg jövő héten megyünk alaposabban megnézni.. és majd beszámolok... Ha fel volt heggesztve akkor az azért lehetett mert valamivel ütköztek és letört vagy miért?
Már úgy motoroznék... 3,5 hónapja adtam el a DRZ-t és elvonási tüneteim vannak
Ha tetszik és nem zavarnak ezek az apróságok vedd meg,de a kormányütközőt a vázon mindenféleképpen nézd meg!ne legyen behorpadva,felhegesztve!
Ez igaz!
De én megtaláltam az elhagyottnak hitt csavart
Mondjuk a műszerfalat izzócseréhez is szét kell szedni, mi is kapásból elhagytuk az egyik csavart annó... Ettől még lehet jó motor, de meg kell nézni alaposan.
Ennyi pénzért CSAK törött és javított motort kapsz, más kérdés, hogy esetleg a legdrágábban hirdetett motor is lehet olyan... Ha szépen meg volt csinálva, akkor eléggé mindegy, szerintem... Nézesd meg hozzáértővel, ha van rá lehetőséged.
hát nem új.... kereskedésben van.. annyiba lett volna jó hogy friss műszaki, névreírva lepapírozva meg minden... Attól függetlenül lehet elmegyünk alaposabban átnézni egy szerelővel itt van nem messze annyit megér nem?
Nem új motor, de nem is annyiért árulják, mint a szalonban.
Köszönöm szépen. Hát sajnálom mert egyenlőre ennyi pénzem volt amiből ezt meg tudtam volna venni... De így lehet hogy idén már nem motorozok
Ja és a gyári pattentokat!
Ezek!
A második képen a gyári csavarokat láthatod!
Szia!
Pontosan melyik patentok és melyik csavarok azok? am sajna csak a jövő héten tudok vinni szerelőt aki megnézné nekem és akkor megyünk majd
Szia!
Ahogy Szomszéd úr is írta"Csavarok eredeitek-e, Km órán lévő patentok voltak-e már kipattintva"
A csavarok nem eredetiek! ! !és a patentok is voltak piszkálva! ! !
A képről látszik!
Szia! Van 520-as erösitettem 35500ft
Szia!
oK! iNTÉZEM!
Köszi Csutka, de azt hiszem, sajnos ezt kihagyom Bp ide vagy 220 km és egy kerti parti után hazabiciklizni nincs nagy kedvem. Amúgy köszönöm a meghívást, talán a következőn, ha tartasz
Zsolti, 9800- a gyári légszürö?
Ha az,akkor csomagolj 1db-ot hozzá a féknyereg csavarokhoz(ha megjön).
matrica+lakk
jha még 1 kérdés...
A tankon a kawasaki felirat az festés vagy matrica? az is le van lakkozva vagy a lakkra van rányomva?
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Érdekelne ki milyen lánccal megy és mennyiért szerezte be. Nekem most 520as erősített did van fent, de már beletekertem 35000et és olyan hangokat ad ki, hogy néha a dobot is elnyomja. Már nem tudok utánaállítani, nagyon megnyúlt.
Sajnos úgy néz ki a pénztárcám nem fog elbírni még egy ilyen szettet (ez kb 40e-be fájt). Tud vki valami olcsobb alternatívát, ami azért nem hullik szét pár ezer alatt? Fel lehet rakni a motorra 525ös láncot? Mert akkor nem kellene erősítettet venni.

Ja igen 2004es z750em van.

Előre is köszönöm!