Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért mindent nem kell elhinni, egyrészt én elég sokat motoroztam ER-6-tal, és semmi bajom nem volt a kipufogóval, sőt még csak nem is hallottam senkit, akinek nyűgje lett volna vele. A sztori meg igencsak "kettőn áll a vásár" szagú. Odamegy valaki balhézni, akinek nem is Kawája van, majd ír belőle egy szaftos sztorit. Aha.... Persze a Kawa se tökételes, de a többi cég se...
Öreg dzsungelharcos vagyok már, úgyhogy ilyesmi annyira nem lep meg itthon ...
Amit nem értek, hogy a többi kereskedőjükről (aki tudtommal sokáig csak rajtuk keresztül tudott létezni) nem nagyon hallottam (ennyi) panaszt. Sőt nekem ezidáig azzal a három-néggyel akivel kapcsolatba kerültem a motor kapcsán csak pozitív tapasztalataim vannak.
Az.
A motorom átírását és a hitelt ők intézték, a hölggyel is valószínű beszéltem anno.
A szervízben azonban első vizit alkalmával volt egy 'fura' sztorim, úgyhogy nem is igazán volt kedvem soha többet visszamenni... Ennek már 5 éve.
Ez itt is fent van, a motoros érdekvédelem topikban (anno mi indítottuk).
Dúrvának dúrva, nade welcome to the jungle!
Ez elég érdekes.
Profi fotós csinálta a képet
jelenleg az össze használtat elvitték csak gyári újat tudok 110000ft
Benne vagyok, de egyelőre csak a csütörtök tűnik jónak, majd értekezünk.
Te KÖNYÖK!
Most héten nem gurulunk össze?
Szevasztok!
Van 2004-2006-ig Z750-hez, zsír új gyári Tokico fékbetétem eladó. Előre a 2 pár 20rugó, a hátsó 6 rugó, ha valakit érdekel.
Szia! Jaja aug 6. már kivettem a szabit, meg a Lime partyra is... Lime partyig le kell kopnia a guminak, új papuccsal akarok felmenni:) Kakucsra ha léptek szóljatok, akarok még gyorsulni pályán:D
...akarom mondani könyököd. Mekkora köcsög vagyok, el se hiszem...
esetleg csütörtökön kimehetnénk, viszunk cillit bang-et vagy domestos-t, felnyaljuk a foltot, aztán megpróbálhatod lerakni a köcsököd, persze úgy hogy még a motoron ülsz
Kell a fájás?
Szerintem kezdésnek nagyon jól mentél!sőt
Látom még mindíg ott van a "szomszéd"olajfoltja a hátsó rajtrács előtt és senki sem esett el rajta
Jövőhéten szabin vagyok,mikor mentek?
Tesztmotoros nap is lessz valamikor Augusztus 9-22 között
Sőt Hungaroring 6. án!
ja és mennyibe kerülnének
Köszi
ha jó állapotba van akkor jöhet a használt is!
Megvolt az első pálya Szót se többet Ku*vára élveztem! mondjuk van még bőven hova fejlődni, de végülis meg vagyok elégedve elsőre! Jövőhéten valaki?

http://youtu.be/rIUpbrFSdZY
Faszán jól néz ki az az ülés is. Vedd hozzá, hogy az enyémhez még venni kellett egy ülést bontóból, amit átszabtak, úgyhogy a bagster ülésed jó áron van! Nekem még lesznek átalakítások a Z-n optikailag, de lassan befejezem. Teszek rá egy kis carbon-t és vége. Utánna megpróbálom kimotorozni pályán és ha sikerül akkor veszek helyette/vagy mellé egy pályagépet.
Ja szivi... .
Úúú az nagyon fasza nekem van egy BAGSTER-m amit árulok(fent van az adatlapomon) egy ideje és ha nem megy el azt a zöld betétet szeretném lecseréltetni róla és akkor használom én nekem is strandkorlátkék z-m van .
Köszi az infót!Az ülés árát nagyon sok minden alakítja, az enyém zselés, első-hátsó módosított, hátsóban van egy gát, hogy ne huppanjon át az én ülésemre, meg kicsit öblösített, az első zselés meg alacsonyított, és 4 színű bőrből van. Ez került számlával, garanciával 30r körül.
Hali pl itt mibe fájt az ülésed .
Sziasztok, segítsetek, sajnos rajta hagytam a gyújtást a mocin, és teljesen lemerült az akksim, feltöltöttem 1 napot állt, ma indítani akarom, nulla, ráteszem a töltöt, gondoltam beröffentem úgy, úgyse akarok leállni sehol, de nem indult be csak röfögött az öníndító. Gondolom akksi az kuka, kitől lehet olcsón jó minőségű akksit venni? Remélem nincs nagyobb gond sem....