Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi volt a bajod Kakuccsal?
Szép fékezés,csak így tovább!Ügyes! :)
hali Petya!
mizu, minden ok
jól vagytok
FIGU
hali betyár
múlt pénteken hívtalak 2-3 körül
mikori indulással gondoltad
FIGU
Egyépként hogyvagy? nem arról volt szó hogy 1 hónapig nuku motor?
Soha többet Kakucs... SOHA
sajna pénteken melózok :(
Ha hatig hazaér az asszony, és utána indulnál, akkor mehet. De addig babysitter vagyok.
Hi!
Ha pénteken mennél akkor csatlakoznék!
holnap késő délutáni velencézés?
Még 1 dilemma ami eszembe jutott. Én most először megyek ki csütörtökön és azon filózom, hogy kimerjek-e menni a régi gumimmal aminek a közepe kb 10%, azaz majdnem tükör, a széle meg ien utcai jellegű. Vagy vigyem az új gumit... A régi elég gyurma Power2 es, az új 2 komponensü Road2. Javaslatok? (hangsúlyozom először megyek :D)
Én vettem egyet. Nagyon remek jószág, csak az a bajom, hogy a pici Sony kamerám nem lát ki a fejidom fölött. vagy használnom kell a régit vagy ezt eladnom, vagy átalakítanom.
Magára ismer valaki? Ma reggel fél tíz körül a rököli reptér előtt előzött, ezüst Z750 a régebbi. Szépen helyet adtam neki. Egy türkiz Hyundai-al voltam.
Hali!
Csütörtök 13:00 tól kakucs vki?
Nem Tudtok Kamera tartó álványt essetleg ? vki itt hírdetett egyet de már nem emlékszem ki volt.
Ha most lenne geppám tuti megvenném, de válság van, ki kell fizetnem a klímám
Ha-ha
Nekem szebb van
Elkelt.
Egyeztessunk: nullahat30harom5ven399hatvanegy
Felfelé némileg szűkül a szélességes. Az alsó részén 35 ( ha téglatestesen mérem ) vagy 41-42 ( ha öblösen ). A magassága olyan 43-44. A mélysége pedig maximálisan kiengedve az állítóhevedereket 20 ( szintén téglatestesen mérve ). Ezekkel kiszámolva egyébként 23-24 liter jön ki.
Ha araszban mered nekem az is jo :D (Egy nagy arasz 24-27 centi)
A laptop lett volna a kovetkezo kerdes :D
Ket 2.5 literes flaskanak kellene beleferni. Ahogy en gondolom ha a belso merete 30-35 szeles, es 40- magas, es a melyseges is minimum 15 centi akkor erdekelne.
Hivatalos neve antracit szürke/fekete.
Huhh a méret jó kérdés, megpróbálom lemérni. A leírásában találtam a 23 litert. Az biztos, hogy egy normál méretű laptop lazán belefér.

Közben lőttem két képet:
Szemem mint a sase: szurke-fekete...
Ket kerdesem lenne:
Milyen szinu a taska, es mekkora az a 23 liter (mekkora a taska belso merete)?