Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki jön a szombati Karasna fesztiválra? Pilismaróton lesz. Én megyek délelőtt.
Koszonet!
Most is hirdet.
http://auto-motor.vatera.hu/al...
Ez pl Suzukira való cucc, de bármire megcsinálja. Ha leütöd a terméket, megkapod az adatait.
Ha minden igaz itt budapest kornyeken van egy hozzaerto, aki kulonfele motorokhoz keszit doboztartokat. Nem tudtok veletlenul ilyen cimet?
(regebben a Vateran hirdetett az illeto)
Hali!
Megkaptam, köszi!
Hali!
Szerintetek 100W-os izzót bele lehet tenni a mociba, mert gyárilag 55W-os van benne, nem égeti el az üveget vagy a vezetékekt? valakinek valami tapasztalat vele?
Igazad lehet!
Én inkább az asszonyt cserélném le. Az korábbi típus, hangos a blokkja, recseg-ropog, ereszt a kipufógó, sokat eszik, minden héten másik idom kell rá, kanyart nemszereti, városban már ciki....
Kb miután elvitte, rá pár napra fel is tette, biztos az asszony kiverte a balhét, már amikor itt voltak akkor is balhézott az asszony, h nem kell motor Ennyiért úgyse tudja eladni... Én meg tuti nem veszem vissza, nem valószínű h lesz többet Z-m
Hi Panyo!
Megkaptad az Emilt?
Szlovák vidijót küldtem át pár nappal ezelött .Mivel ide feltölteni nem megy(nagy méret,konvertálni is kell más formátumba)
szeva Tutu

engem érdekel, sőt megvéve
járok sokat feléd
FIGU
Sziasztok!

Ha valakit esetleg érdekel, eladó egy használt de jó állapotú K&N (KA-1003) légszűrő az alábbi modellekhez:

Z1000 (2003-2010)
Z750 (2004-2010)
Z750S (2005-2008)

K&N tisztító szettel takarítottam (oldószeres szmötyi + spray).

Ár: 6e Ft

belgarda kukac gmail pont com
Zééé!
Nem voltál véletlenűl ma Bp 23.ker ócsai úton de.10 óra körül,2 person
Hi!
Köszönöm még változatlan a helyzet
De nem bírom már ki sokáig motor nélkül
Kár
Okés hívj aztán összefutunk. Közben meg beszéltem Gyapival, legkésőbb aug. 6-án összefutunk, ha addig nem jutna el hozzád akkor odaadom neki ha ez neked megfelel. Bocsi a dolog elhúzódása miatt egyébként!
Szia!

A héten biztos nem de a következőn lehet, ha tudok már biztos időpontot jelentkezek.

Üdv.
Szeva! Itt van már nálam Pesten a tartó, de azóta se veled, se Gyapival nem sikerült beszélnem, de jó hogy írtál mert fel is hívom. Te nem jársz a közeljövőben erre?
2000-el beszáltam :) a klímádba, de hol az éllenszolgáltatás :) nem égető, csak érdeklődöm

üdv.: Szigiboy
Mindammellett inkább Örkényre szavaznék még kezdő pályának is.
Mivel ha esetleg Kakucson elsokallsz egy kanyarban sem salak, de még elsimított talaj sem áll rendelkezésedre az íveken...
Akkor az olajban van a hiba.
Legutóbb a haverom a vasat a nap zárásaként...
S önerőből haza sem tudott jönni, azóta kicsit visszafogottabb, mivel még mindig dagad a térde 1 óra állás után..
A gumim tökéletes, Battlax BT016R. Igazából a leghátsó balos kanyarral volt problémám, mert van ott vmi olajszerű az ideális íven, ahol az egyik körben a hátsóm majdnem megelőzte az első és majdnem highslide lett a vége. Azóta kicsit visszavettem az arcomból (igaz már itt volt az ideje )
Ha kikerülöd az olajfoltot akkor nem csúszik ám! Nekem nagyon bejött, tanulni ideális, igaz te jól nyomod, de szerintem jó kis pálya
Hát egyértelműen lassú, mivel igen rövid.
Két hete voltam először ott, de azt nem mondanám, hogy csúszik. Szerintem a gumiddal van a baj. Mi van fenn a motorodon?
Lassú és nagyon csúszik