Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne haragudj de azt sem tudom miről beszélsz!
Érthetőbben nem tudnád megfogalmazni!?
Sziasztok! Én péntek reggel 08.00-kor indulok Sirokra 1.edül Tárnokról. Ha valaki csatlakozni szeretne csörögjön:
30/8695628
6.án az esti motorozáson megnézheted, ott leszek
Szia Janika!
Mi a helyzet?mikor lehet látni az új vasadat?
Speedohealer?Basszus!
Pont ilyet kerestem én is!
Még jó,hogy volt 1 a vaterán gyorsan meg is vettem
igy van itt a pont
A power commander topikban tudsz venni ago-tól speedohealert,és azzal be tudod állítani,hogy jó sebességet mutasson az óra.
Ha az lcd sérült, azt ki tudja cserélni olyan aki ért a forrasztáshoz/elektronikához. Ha nem értesz hozzá semmiképp ne piszkáld, inkább keress szakit vagy ismerőst erre
az agáz hogy a kilométerszámláló a hőfokmérő a fordulatszámmérő homályos alig lehet látni! Kb az egyémen a km6h mutató jó!
Mit csináljak annyira nem értek hozzá hogy belenyulkáljak
Szia!

Más mit a Z küld vissza és a mocidhoz valót adjanak!
Az első lánckeréknél van a sebességmérő szenzor. Mivel a Z-nek biztosan más a váltó áttételezése, ezért az a műszerfal nemigen fog jó értéket mutatni, hiszen az a zx10 gyári adataival számol.
Nem tudom mennyire sérült a régid, de ha megvan elég lenne csak a burkolatot és az lcd-t átrakni/átforrasztani....
Hello, van egy gyári kipufogóm Z750-hez.Ha valakit érdekel jelezze...Köszi
heló sikerült olcsón hozzájutnom müszerfalhoz csak 1 gáz van! zx10-nek a müszerfala ugyan az kisebb eltéréssel mint a z750!
Az a baj,hogy nem a tényleges km/h mutatja kb 20-30-at mit lehet ezzel csinálni? vagy küldjem vissza!
Sziasztok!
Otodiken megyunk a sarvari motoros talalkozora valakivel talalkozoke ott?
Utanna meg le az Adriara s hat ott?
Udv.
Most jut eszembe, hogy én meg a Balcsinál leszek
Lesz hegyfelfutó, meg iszapgyorsuló, meg dagonya, jó zene, stb. Szerintem megéri. Ja és szép a környék is.
Hi all!
A hegyifelfutót én is megnézném,ha nem lenne ennyi a belépő
Valószínű inkább a motorba tankolom.
Én szeretnék menni, de csak szombaton. Igaz korán reggel indulnék. Ki kell szabadulnom a családtól.
Én ott lakom egy köpésre, de sose voltam, jóaz?
Sziasztok!
Üdv minden Zés- nek a fórumon!
Megy valaki holnap vagy holnap után Sirokra?
Igen ez egy kicsit tényleg elgondolkodtató, de itt valami ciripelő hangra hivatkozott az ügyfél, ami egy bizonyos szériában tipushiba volt, mert rják, hogy az importőr eddig mindenkit elhajtott ezzel a problémával. De megfordítva, ezt nem így kellene elintézni. Itt a hozzáállás a gond..
Mondjuk én nem értek a motorokhoz, de legjobb tudomásom szerint minden kipufogónak változik a hangja idővel. Miért lenne ez garis probléma? "Bocs, már nem tetszik a hangja, vegyétek vissza"? Ha egyszer nem volt baja, akkor mit tudtak volna tenni?
A cikk alatt lévő kommentekben a "srác aki odament balhézni" írja, hogy neki is Kawája van. A dolog meg szerintem csak igaz, mert egyrészt miért ne lenne az, másrészt, meg rengeteg dokuntációt eltettek az ügyröl, munkalapok stb..
Bocs, hogy nem Kawásként hozzászolok az ügyhöz.
Végigolvastam a levelet, és ha ez igaz akkor ez tényleg gáz, és mindenképpen minimum az Európai importőrnek kellene egy levelet írni, akik majd igazságot tesznek az ügyben.
Én dolgoztam 2évig yamaha szalonban, ott is mint mindenütt voltak garanciális problémák. De soha senki sem lett elhajtva, sőt sokszor még olyan is ki lett cserélve ami nem is volt jogos, csak, hogy az ügyfél ne verje nyálát. Budapesti yamaha központban volt 1 ember, aki csak a garanciális dolgokkal foglalkozott, és igen rugalmas volt, csak, hogy ne csorduljon a márka presztizse.
2004-05-ös Fz6-okon, most jött ki a TPS szenzor probléma, ami egy 250.000ft-os alkatrész, és hiába nem garanciás, már legalább 3 éve, a yamaha mégis visszahívás keretében kicseréli, szó nélkül.
Ez hozzáállás
Kawája van annak, aki odament balhézni. És nem balhézni ment oda. Jogos igényét akarta érvényesíteni. Én személy szerint utálom a márkaszervízeket, rengeteg rossz tapasztalatom volt velük. Viszont csomó rendes, dolgos szerelőt ismerek, akik jó áron dolgoznak, és mivel "maszekok" ezért muszáj jól dolgozniuk, különben nem megy hozzájuk a kuncsaft. Én ebben hiszek. Ugyanakkor még az általam ismert Kawa kereskedéssekkel (Papp Laci, Cegléd, Steelhorse) nagyon meg vagyok elégedve, bármilyen kérdéssel, kéréssel, rendeléssel fordultam hozzájuk segítettek. DMC-hez nem kellett mennem, messze is van, nincs is miért...
Így van, én is inkább a meglepően korrekt és elvártnál rugalmasabb kiszolgálást tapasztaltam anno, amíg kötelező szervizes volt a gép.