Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baz hazafelé másfél órát mentem esőben Ráadásul enyhén sötét a plekóm és nincs esőruhám, de kedden már lesz . Totál szétáztam-szétfáztam. ma csak kurálom magam. De jó volt dumálni!
ez mekkora fun lehetett....
esőgumi?
Hali, inkább maradok a száraz időnél ;-)
Sziasztok!

Mit tudtok az osztrák büntetési szokásokról? Ha átveszed az ajánlott levélben kiküldött felhívást, lehet még valamit tenni, hogy elkerüld a büntit?
Körfa téged fényképeztek már le?
Haver május végén járt kint, és most küldték a kedves levelet, hogy ki vezette ezt és ezt a f.r. motort...
Bizom benne a Zsóti tudja milyen kell rá ,az üzletére Kawasaki van irva
Szerintem is jó lenne így a póló. Én holnap reggel elhúzok a Mátrába 1 hétre pihentetni. Ott nincs net, így csak jövő vasárnap tudok majd gép előtt lenni. Ha addig indítjátok a rendelést, akkor tegyétek el nekem addig, amíg jövök. Címemet majd megadom, vagy ha lesz itt számlaszám, ahová lehet utalni az összeget, akkor majd pontosítok.
Mindenkinek a legjobbakat!
de jó megspóroltam egy utat...
Nagy a csend!
A papírkutyák halgatnak
De minek flexelni,ha van 112 -es is
Én ilyet vettem és nem kell sza.kodni.
Kicsit áttakarítod(mert én nem tettem meg,gondolom látszik)
ez lenne
Hello,a gépem 2005/10 hó...
Nem tudom hogy az még jó lenne-e neked?
A 120-as a jobbik eset,flex viszi
110es már melósabb
Nem akarok beleszólni,de megbeszéltétek a hosszát is?
Mert a gyári 112,gondolom,ha 120 at küld szívhatsz vele míg beállítod a 112 es méretet.
Ez kell neked:D.I.D 520ZVM2 112
Hi!
Szilasligeten jelentem esik
De kit érdekel a hajam még mindíg bírja
Ti patentszemről vagy nittelőszerszámról beszéltek?
Mert szerintem ki erről ki arról
A patentszem jár a lánchoz egyben van csomagolva!
Igen jöhet minden,küldjed .
Szia! 520ZVM nittelö külön kell akkor láncszett is?
Itt zuglóban borult, de nem esik, és úgy néz ki hogy nem is fog!
Akkor a csavar majd késöbb jön ,a lég-olajszüröt viszont már küldheted mert már cserélnem kell,a lánc az DID520 ZVM2?Nittelöszem az külön van?Elöre pedig egyel kisebb lánckerék kellene,14-es.
pálya felé nem jöhet! nincs megengedve! zuglóba ami 15km van a ringtől jó idő van!
Itt majsán csak borult, elállt az eső. Szerintem ha ilyen marad, akkor felmegyek a ótópályán és megyek ameddig tudok. Közbe hívom a pestieket, hogy milyen az idő fent. Ha útközbe esik nagyon visszafordulok. Hihetetlen, hogy szinte mindig kawa napokkor esik....
itt ítéletidő van, és pont a páyla felé tart... nekem ugrott a mai nap
Mater !
Mennyünk fel ?!
30/8568726