Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez jól hangzik. Nekem megfelel.
Nekem is tetszik
nem bírom beszúrni a kib@szott képet....
nekem ez szimpatikusabb lenne, és így is 2 rugóban állna meg a póló.
Hátul nagy A3-as Kawa Z Clubos logo, elől mellkason kis nicknév. Mit szóltok?
Szia, itt megint esik, ha eláll 3-fél4-ig akkor megyek én is! Fent mia helyzet? esik?
link?
Fel is hívnám!
Találtam egy olcsó póló nyomtatót
16:30-kor írok, hogy mi újság Zuglóban. Én ring után Egerbe megyek, esetleg vki más nem jön arra? Ha nem akkor ótópályázok
17:00-kor én ott leszek az Örsön a Shellkútnál!
Szia !
Veled jöttem tavaly ha Bfenyvesre ?
(Kawa Zephyr-em van)
Én is mennék fel ma ha le nem szakad az ég.
Közben még melózok , de úgy készültem.
Ha gondolod gurulhatnánk együtt.
Egy tel számot írhatnál ide esetleg.
El ne vegyelek feleségül?
Viszek...
oké!
majd keres meg!

4-es imbuszt meg 10-es villáskulcsot tudsz nekem hozni?
nekem is jobban bejön a panyo féle "paintolós" verzió!
Nah itt megint esik. Ha Balaton felől elmegy arra, akkor számíthattok egy kis zuhira! A lényeg, hogy én is kérnék szépen helyzetjelentést. Bár meg tudom nézni neten. Csak az a baj, hogy annyival előtte lehet még esik és mire felérnénk hét ágra süt. De azt hiszem egy próbát megér! Akkor szomszéd Örs lesz belőle, vagy ti nem jöttök akkor oda? De előre szólok tegnap olyan dugó volt a városban... De nem magyarázok ott voltatok ti is

Üdv: Mater
majd akkor rádcsörgök!
2 re megyek Ago-hoz ugy,hogy nem leszek gép előtt
Küld el a számod!
Enyém: 06-70-339-46-83
3 körül, jön egy haverom is aztán ketten felgurulunk, sztem olyan 5-fél6 felé leszünk ott
Szia!

Elnézést kell kérnem, mert a csavarnál elirtam egy számot és tök más jött meg ezt azonnal javitom a lég-olajszüröd félre van téve! Ne haragudj a késésért! Láttam keresel láncszettet azt most tudom neked adni 30000ft -ért DID gyári minöségben!

Üdv:Zsolt
rezgőn van a telo meg a tank táskába!

mikor indulsz fel? 5körül a ringen leszek már!
Híttalak de nem vetted fel!
Szia!

Elnézést kell kérnem, mert a csavarnál elirtam egy számot és tök más jött meg ezt azonnal javitom a lég-olajszüröd félre van téve! Ne haragudj a késésért! Láttam keresel láncszettet azt most tudom neked adi 30000ft DID gyári minöségben!

Üdv:Zsolt
süt a nap Pesten!

Gyere
Nagyon megköszönném ha 2 előtt dobnál egy helyzetjelentést!
Szia! Mikor nekem 07-töl kellene egy hibátlan