Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello,eladnám gyári kipufogóm Z750-hez...Valakit érdekel esetleg?
Vágom, nekem olyan nincs csak a két kawa felirat két oldalt, de az sztem festés
Megoldás: a kamerát cukorspárgával hozzákötni vmihez Pl. a slusszkulcshoz
Van két matrica a tankon gyárilag, amin talán azt ecsetelik, hogy milyen bengát rakj bele. Ezt le kellett szednem anno, mert nem cuppant jól rá a kameratartó. Kakucson 100al nem volt gond az első sárhányón a kamerával, de 200nál már nem vagyok benne biztos hogy fent maradna és a HRingen nincs lehetőség ellenőrizni 1-2 kör után, mert ha egyszer lejössz, akkor valszeg már nem engednek vissza abban a körben, kivéve, ha nagyon kevesen leszünk...
Gyors gyerek ez a Gyapi!
Használd egészséggel!

TrickX:
Megkaptam köszönöm!
Nagy sebesség? Valakivel összekeversz.
matrica? nem tom milyen matricáról beszélsz. majd megnézed és eldöntöd, ok?
Persze, de a tankra csak akkor tudod feltenni, ha nincs rajta a gyári matrica, mert különben a vákuumnak annyi. A ringen meg máshova nem tenném a nagy sebesség miatt, mert ha leesik többet már nem látjuk viszont
Ott a pont!
Eddig 2x mondtak szar időt és 2x motoroztunk tök jót a szinte üres pályán, szóval remélem szar idő lesz megint és megint tök jó lesz. Ha viszek memo kártyát egy menetre kölcsön kaphatom a kütyüd? Na, na? Lécci!
Remélem, hogy nem romlik el megint az idő. Most már jó lenne felmenni a pályára!
hello,
2gigás SD kártyára rögzít és viszem most is, bár egyre szarabb időt mondanak sajna.
Sziasztok!
Most kaptam egy hívást!
Ma 4óra körül mehetek a polóért!
A képek még a mai nap folyamán kora este érkeznek!
Erre az évre már nem lehetne megszervezni. De ha összejön a banda és van rá igény jövőre lehetne indítani egy ilyen kis kupát, többnyire kis pályákon, kecsó, kakucs, kaloring, esetleg a kawa támogatásával 1 futam pancsi/hring...
Arra én is beneveznék
Agentbulu!

a gopro kamerád memóriakártyára rögzít, és ha igen milyenre? Van rá esély, hogy kihozod a ringre holnap? Jössz egyáltalán?

Csoki
A.
Szia "a szomszéd"!

Kösz pont most léptem be és irtam volna hogy a héten nem jön össze a menet, de igy cool.

Előre is köszönöm
Szigiboy:
Ma találkozom Gyapival és adom oda neki a rendszámltáblatartót!
Háziverseny? Ez jól hangzik!
Miért kellene 2011-ig várni vele?
Helyes! remélem összeáll a banda! Jövőre lehetne Z kupa! Háziverseny....
Nekem jó az örs.
Kinek,mikor, mennyit, kell fizetni?
Hi all!
Tozsó a Crikvenicában sütteti már magát nemrég küldött sms-t
Végig pályán mentek
Agentbulu!
Itt a videó:
http://youtu.be/Uc38Wd-FByY
Csak az a bibi,hogy Pag várostól indúl a srác és Novaljába tart nem fordítva
Érdemes Pagot meglátogatni,ha másért nem is, Zrce standért délutánig lájtos strandolás este full buli!
http://www.youtube.com/watch?v...