Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És a gyepimester is mindent készít mint a műanyagoscsaba?
Műanyagos Csaba már nem dolgozik, van helyette Gyapi-mester, aki pedig "szabin" van.
Szia!
Úgy néz ki a dolog, hogy meglett a lé a gépre :-) Nekem is kellene a Csabától plexi meg hátsó sárvédő. Hogy tudnám felvenni a kapcsolatot a szakival?
Az alakja miatt, egy bizonyos sebesség fölött volt egy kis turbulencia.
Üléspúp 15000 és a postát én álom.
Mivel tényleg egy köpésre dolgozom, szinte bármikor
Egy fél órára bármikor ki tudok ugrani!
Neked mikor lenne jo a motorszemle?
En 180 vagyok. A "mester" csinal meg ilyen plexit szerinted? Lattam a fenykepeiden, hogy puig volt fent a mocidon. Az nem volt jo?
van még egy üléspúpom
Na azok nincsenek van mélyláda 600/900watt, kondenzátor 1 farádos,xenon elektronika,
Kesztyü az nagyon kellene valami normális, essetleg kisebb tanktáska ilyen pénztárcának meg iratoknak + térképnek
Ezt a gyapi mester készítette. De meg fogsz lepődni, nagyon szépen eldobja a levegőt a fejem fölé, pedig 183 cm vagyok. Ha jól emlékszem 8 papír volt, mindenestől. De nem biztos, mert már öreg vagyok és lukas a memóriám.
Kár, más mi érdekel cserébe?
Fasza kabát! Ha előbb tudom h el akarod cserélni nem veszem meg az icont... szal az most nem kellene :(
Király! És mekkora a szélvédelem rajta a semmihez képest, gondolom több, de kb. Hol vetted és mennyi a rögzítő cuccal együtt?

Köszi: Füzi
Most ez van rajta. Ez azért sokkal kisebb. De a régi is, vagy 25 centivel alacsonyabb volt.
Annyira danke a gyors választ... akkor beruházok én is egy ilyen sátorra illetve matracra augusztus elején meg letesztelem egy Erdélyi túrán Még egyszer köszi
Alpinestars kabát csere érdekel? xl-es
Csá! A 2 mp-es sátor hibátlan. Nekik nyilván ez a véleményük (, hogy Tesco-s szint), mert sokkal olcsóbb és ahhoz képest teljesen használhatóak. Volt Tesco-s sátram, az felejtős. Qechua 2mp tökéletes. A többi cucc, meg szintén nem Tesco szint-szerintem. Ha a Himalájára készülnék nyilván náluk keresgélnék. Másik tapasztalat: Voltunk a Baraka-val Skóciában. Skye szigetén baromi nagy vihar kerekedett pont, mikor sátorállítási idő volt. Nekünk Vaude viharsátrunk volt. Gond nélkül lett felállítva, míg a társaság 70%-a a buszban aludt aznap éjjel lábszagok közepette és gondolkozott, hogy hogyan pótolja a sátrát a továbbiakban. Szóval nem alaptalan a minőség felvetése, de eddig szuperül helyt álltak a cuccok. Semmi esetre sem Tesco szint.
Szevasztok
bivaly:
láttam,hogy ti használtok Qechua cuccokat mi a vélemény,érdemes megvenni a Mountexbe nagyon lehúzták... tescos cuccoknak minősítették gondoltam ti akik használjátok többet tudtok...

előre is köszi....
Még 100% osat nem tudok mondani. Első nap tuti h Rieka az uticél, ott megpihenünk, aztán másnap indulunk is tovább KrK szigetre is átmotorozunk, aztán fel a hegyekbe. A hegyekbe lehet keresnünk kell majd 1 szállást, ott 1 kicsit körülményes lesátorozni.
még egy válasz egy elsikkadt kérdésedre. LSL bukógombám van, amit a két csavaros rögzítés miatt választottam. Szerintem jó, de nem kívánom esés közben tesztelni...
Megfontolandó ... mi lenne a pontos uticél? mail az adatlapomon....
2000 KM-t számoltunk, nekem az 10 tank benzin azaz kb 60 ezer pénz + odafele megyünk csak autópályán annak a díja kunában kb 6 ezer. pár konzerv + sült hússal a reggelik meg a vacsorák megvannak, ebéd az vmi vársoban. Alvás sátorban mikor campingben mikor nem. Szal kicsit vad. Sztem kb benzinnel, kajával, ezmiezzel olyan 90-100.000
hmm nem hangzik rosszul... mennyiből lehet egy ilyet megjárni? Bár otthon ezt hogy adnám be....