Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is úgy tünik, h semmi gond nincs vele, ilyenkor érdemes megnézni a kupung, fékkart, lábtartót, a kilógó helyeket, de ahogy elnéztem a képet ez télleg nem sérülés miatt lett újraruházva. Az ára szerintem is reális, mert ha körülnéztek nagyon nyomott most a használtpiac. Nakeden amúgysem lehet tökéletesen elfedni a sérüléseket, vagy csak nagyon sok pénzből. Az enyémnek is a hátulja volt sérült, de azon meglátszott a kuplung, fékkar sérülése és dekni hiánya miatt. Az ülés átalakítást nem igazán értem, kényelmesebbet szeretnél? Amúgy sztem rendbe van. Sok sikert hozzá!
A pályáról meg annyit hogy én 24 éves vagyok, a bátyám 41. Szerintem röhögve lemotoroz mindenhol, szal sztem csak hajrá!

Apropó, Augusztus első hétvégéje (5-6-7-8) HORVÁTORSZÁG, 4 napos sátras túra valaki? Eddig ketten m1unk a bátyámmal (ő tapasztalt túrázó)
Ok megvan még
Állítolag semmi sérülés nem volt rajta, csak egyszerüen deign. A tank eredeti és az ülés műanyagja is, csak rá van téve egy fehér csík, de a plusz piros csík már csak öntapadós. Ahogy néztem, tényleg egyben van az egész, de szakemberrel megnézetem azért.
Most már csak a pénz miatt kell szurkolni :-)
Hát a tied sem sokkal kisebb mint az enyém... Nekem fejidomos fazerem volt előtte, nekem kell a plexi. Megszoktam.
A kollégámnak is olyan van a Z-jén. Ezzel szoktuk húzni.
Nemis tepsi... és így legalább nem fúj le a szél 220-nál....
A Csaba már nem csinál sárvédőt. Szélvédőt kicsit rakj rá, mert a naggyal olyan mintha egy Tepsi lenne rajta. Ráadásul azért naked, hogy érjen a szél.
Plexiből Givit vegyél. Van aki szerint elrontja a képet, szerintem nem. Mindenesetre hasznos. Gumi az jó ami rajta van. Ülés az sok mindentől függ, de nem vészes. Nekem zselével, módosítással, hímzéssel 3 fajta bőrből 30 ropi körül megállt. A zselé a sok mert az spéci cucc, de megéri. Meg egyedi. Vedd meg ha tetszik. Sérülések? Mit mondott a pacák miért fényeztette át?
Faaaaggggyyyyyiiiiiiiiiiiii?
Szia,
én is ezt használom és "budapesten közlekedni, meg túrázgatni" tökéletes. 15-20ezret elmegy a gumi, persze a sok autópálya ennek sem tesz jót.
Ujabb kerdes, bocs!
Milyen plexit javasoltok ra és mennyi lehet cakunpack? Hatso served erdekelne meg. Olvastam itt a nuanyagos csabarol. Info? Ja és az ules atalakitasa mennyit kostal?
Koszi a valaszokat elore is!
Megneztem a gepet és szemre semmi baja. Szepnek szep, és mar tudom, hogy ez a gumma van rajta:
http://www.r17.hu/index.php?pa...
Hello!
Csak kimentünk szombaton Kakucsra...
Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de az utolsó pillanatig nem nagyon akartam menni a meleg miatt.
Végül rábeszélt a barátom. Neki ugyan nem a legjobban végződött a nap, mert az utolsó menetben átdobta a KTM.
Én ezzel kaptam a mocim. Túrára tökéletes, bár asszem ennyiért már Dunlop Roadsmartot, vagy sportosab Dunlop-ot is kapsz. De a Metzeler is jó márka, azt nézd meg mikori gyártású a gumi és hogy milyen stílusú. Van neki túrája, meg sportosa, sőt utca-pályagumija is. Én nem szeretem a túragumikat, bár én havi 1-2 alkalommal pályázni is szeretek. Meg szeretem ha a gumimba van tartalék még...
Mindenki így kezdi. Aztán egyszer rászánja magát a pályázásra, és utána folyamatosan megy. Dehogy vagy öreg. Hétvégén kint voltam a gokartpályán Kecskeméten. Mindenki 30 felett volt. Szerintem sokan voltak 40 felé is. Adatlapod szerint te is csak 41 vagy. Egy fiatal nem mindig tudja megfizetni a gumi+pályabérlet+benzin+járulékos költségeket. Hobbipályázásra meg tökéletes a Z..
Számom az adataimnál, hívj nyugodtan, tényleg szívesen segítek (ha tudok)
OK! Akkor egyeztetünk!
Szívesen elmegyek veled én is. Pont itt dolgozom az Árpád híd Pesti hídfőjénél. Legalább viszek mintamotort, amihez lehet hasonlítani
Biztos, hogy nem megyek vele pályázi, ahhoz már öreg vagyok, csak budapesten közlekedni, meg túrázgatni, azt is csak light-osan
De, az, csak nem tudtam, hogy kell irni, bocs
Igen, pesten van az árpád hídnál napközben. Élőben még én sem láttam. Én elég hüle vagyok a motorokhoz is műszakilag. A külseje tetszik, de igazából nem érdekel, hogy milyen a színe, mert menni akarok vele és nem nézegetni A lényeg, hogy műszakilag makulátlan legyen.
Beszélek a tulajjal és ha nem gond akkor igénybe venném a segítségedet.
gumin nem éri meg spórolni. Ha túrázni mész jó a conti road attack is, ha pályázni akkor vegyél rá brian-től superbike papucsokat. Ne a márkát nézd, hanem hogy milyen stílusú gumi, és a stílusodhoz válassz. Egyik nem tapad annyira (de ez szinte csak pályán van néha a saját határunk alatt) másik meg csak 3-4000km megy el, viszont úgy lapra tudod szerelni a mocit, hogy még az ikeások is megirigyelik.
nem metzeler inkább?
Dunlop Qualifierrel árulják, és az 6-7-8000 km-t bír csak. Viszont elég tapadós.