Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pesten van ez a mocc? Én szívesen elmegyek veled megnézni, motorikusan nemigen értek hozzá, de jó szemem van az apró hibák kiszúrásához. Remekül tudom kritizálni más holmiját...
Egyébként ha neked tetszik, ahogy kinéz, és nagy baja nem volt, akkor nyugodtan vedd meg, ne hallgass másokra... De az biztos, hogy alaposan át kell nézni.
Mindig vannak kérdéseim, bocs!
Szóval a hátsó gumi a hetzler rajta. Az milyen lehet? Eredetileg milyen gumival árulják és azok mennyire jók?
Ha nincs rajta bukógomba, a farokidom is leér esésnél, törik.
Farokidom is törik, sőt egy szar egykerekezésnél nem is kell a motor más részeinek törni. Lerakja a paraszt (akarom mondani odabassza az elejét a betonra és a hátsó attól is eltörhet bár inkább régi elöregedett műanyagú vasnál láttam ilyet. Vagy túlhúzza, akkor szinte csak az törik me az ér le. Vagy high-side-ol mint Rossi. Egy a lényeg vigyél festékmérőt, szerelőt. Kérdezd meg miért csinálta a festést. ha csak egyedi motort akart akkor nincs baj. De lehet, h nem mondja el a tulaj az igazat (függetlenül ettől az eladástól, nem akarok vádaskodni). Keresni kell a nyomokat. Villán, vázon, lengőkaron. Blokk olyan részén ami nehezen látható. Azért mert olcsó egy vas, még nem kell, hogy szar legyen. Az enyémhez annyi kiegészítőt, alkatrészt kaptam, hogy maga a motor 800-ba állt meg... Volt rá magyarázat, szerencsémre leinformálható volt ismerősök által. Mást nem tudok mondani, szerelő, haver, festékmérő és kihallgatás
Az ár teljesen reális. A farokidom szokott törni. De mivel a motor újra van fényezve, ezért lehet csak hanyagságból nem lett visszaragasztva a matrica.
A szépség relatív De választ nem kaptam egyik kérdésemre sem :-(
Ne haragudj, de ez vmi kib@szott ronda
Így elbaszni egy szép motort...
Miért is lehet gyanús a farok idom? Azt ha jól tudom nem nagyon szokták törni, vagy igen?
Szerintetek az árral lehet valami gond? Nem olcsó egy kicsit? Mekkora az esélye annak, hogy ilyen évjáratú abs-es motor találok a neten ami relatíve makulátlan?
Jaja a má gyanusabb...
A farokidomon sincs ott a gyári matrica.
Azt hiszem majd hamarosan meglátjátok, ha lesz időm akkor teszek fel képet!
Szeva Janika!
Megvan a vas?
Finom nagyon! Mar tobb mint 2 honapja hasznalom, csak macera rajta ekezetet irni és mivel hasznalom a francia helyesirast is rajta, allandoan javitani akarja a hasonlo magyar szavakat, ezert irk errol ilyen sutan ;-)
Koszi a tippeket! Majd megvizslatom alaposan. Mar csak a zset kene gyorsan intezni hozza és ha minden ok, akkor remélem, hogy nekem is lesz egy f@ca motorom :-D
Helyes tanuljad, mert így sose érsz utol.... meg amúgy is most már 10est kell kergetned
Az előző posztom neked is szólt. "send my ipad" hmm fincsi gép?
Nem kell feltétlenül gyanúsnak lenni egy fényezésnek! Az én cajgám is fényezve lett, meg matricázva ahogy hozzám került, azonnal, kicsit egyénesítve lett . De mindenesetre minden motort úgy kell megközelíteni, hogy keresni kell azokat a részeket amik hibára adnak okot. Van amit a festés nem takar el, és van amit nem cserélnek le még komolyabb esés után sem. Vigyen szerelőt a srác, meg sok-sok szemet, ja és kesst is
engem érdekel a kabát
Ló estét!
(Nem)Kicsit gyanús
Vajon miért van újrafényezve?
"speciális café racer fényezés,új gumik, aksi, fékbetétek, fényezett felnik"
Ebből a listából a gumi csere az indokolt alap esetben 13000km-nél!
A fejidom csavarok,kábel elvezetés és a kormányütköző a vázon az még árúlkodó lehet!
Üdv: panyo
Sziasztok!
Az alibi motort talatam: http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/178725/KAWASA
KI_Z750.html

Ismeri valami? Velemny esetleg? Nekem igy kepen, illetve a tulajdonoddal tortent beszelgetes alapjan nag yon szimpi ;-)

Üdv: Füzi

Send my iPad
Na én is reszelgetem már! Kicsit otthagytam a gokartpályán...
Nah kupeckodok már én is egy kicsit!
Suomy Fél Cordura Full protektoros dzseki. Kivehető termobéléssel, Zipzározható nadrághoz, adom a zipzár alsó részét, én nem varrattam fel.
Protektorok: alkar, váll, hát
Mérete: 58
Méretprobléma miatt eladó (kifogytam belőle) 2 Éve vettem 70E FT. Megkímélt, sosem buktam vele, nem mosogépben mosott! Csere Érdekel mondd meg mid van.
Cserár: 25e
Ár: 20e pénz
Na megjött a kupec Audio system mélyláda 600 watt ,Helix condi 1 farádos digitális kijelzős,eladó vagy motoros cuccra cserélhető ár 45000ft, csere ár 55000
nekem givi plexim van, nagyobb mint a gyári, nagyon megérte
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát! Úgy gondolom, hogy ezek után intéznem kell egy tesztvezetést valamelyik kereskedőnél. Az M3-as pesti kivezetőjénél említették, hogy talán van rá lehetőség, de vissza kell szólnom telefonon.
A kárpitos szakembernek megnéztem az oldalát és parádés amiket csinál :-)
A plexi gondolom nem csak gyári kivitelben létezik. Esetleg valakinek tapasztalata e givi, vagy hasonló termékekről, illetve lsl bukógombáról? Tudom, olvassak vissza, de lehet az idő múlásával újabb tapasztalata valakinek.
Érdemes benne gondolkodni de egy igazán jó állapotú gépet érdemes választani amire nem kell költeni és akkor nem kell tartani a digó vastól.
Egy ismerősömnek van rsv-je és az olaj/szűrőn kívűl nem nagyon költ semmire..na jó csak benzinre..