Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Há ja én is így tudom vagyis én spec még sose vettem
Skacok! Jól tudom, hogy a Szlovákoknál, Cseheknél nincs autópályadíj motorra?
Köszi szépen, akkor megyek is megvenni a cuccot. Az alkatrészes ajánlatot pedig felírtam magamnak, ha netán kell valami akkor szólok. Szerencsére jó állapotú a gép, remélem így is marad. Köszi mégegyszer!
Én felmegyek a citadellára, aztán majd meglátom, mennyire leszek fáradt.
Sulinak vége, megvan minden vizsgám
Most hétvégén Balcsira megyek, jövőhét végén lagziba. Utána bármire kapható vagyok! ... mondjuk hétköznap is
Szegasztok huligánok,
nem gurulunk egyet valamerre szombaton?
Gábor suli ? Panyo? Tozso? Gyapi Veled mi újság mostanság? Valaki? Bárki?

Kiszé, ha olvasod adj egy email elérhetőséget vagy itt vagy mailben. Köszi
Szia!
Gyertya NGK B8es 650ft/db nálunk
Olaj 15w40 vagy 20w50
Szinte minden alkatrészt tudok hozzá!
ADATLAPOMON ELÉRSZ!
Sziasztok! Bár ahogy elnézem itt újabb gépek vannak, de mivel nincs hasonló topic, ezért titeket zavarlak kicsit. Van nekem egy 1980-as Z1000-em. Megpróbáltam hozzá javítási könyvet, felhasználói könyvet stb.-t szerezni, de nem találok sehol. Igazából nem kell hozzá komoly infó, csak azt szeretném tudni, hogy milyen a gyárilag előírt olaj és gyertya bele. Ha valaki ebben tud segíteni, azt előre is megköszönöm!
Hi!

Mi 3-an megyünk Pestről, Zuglóból!
Az szép, akkor továbbra is marad a gyári...
Én is agyalok már az újrafényezésen, de nem szántam még el magam, ki kellene találni valami védőréteget az orrára, mert ha nem teszünk elé semmit akkor fél év mulva megint így fog kinézni...
Kacsor Janika!

http://www.hasznaltauto.hu//motor/kawasaki/kawasaki_ninja_zx
_10_r_1_ft-tol_eliheto-3940233

Egerben van, egyik ismerősömék árulják. Ha akarod elugrok megnézem!
Ismerek ott is 1-2 motoros embert. Név szerint nem nagyon, de motor és munka alapján be tudom azonosítani. Sztlászlón van pár motoros csaj, jó gépekkel, meg ismerek egy fanatikus srácot. Szoktál erre járni?
Jajjj! Nem is Majsa hanem Jászszentlászló:))) hehe!
Tudom-tudom a karbontól még gyorsabb leszek.... Megyek hozzád is, csak előtte tudjam le a yardot:D
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
KABÁT VALAKINEK xl-es 32000ft vagy csere bőr kabátra.
Szia ! Így nem ugrik be de ismerős a név. Mondj valami pár ismertetőt róluk priviben.
Szeva Tibi!

Mostanában csak olvasgatni szoktam a fórumot. Nincs időm írni. Inkább motorozom.

A gyári hasidom is kopik. A köveket az sem nagyon bírja. Mondjuk én már újrafényeztettem.

Dobot nem tudok olcsón sajnos. Főleg most, hogy ilyen frankó a forint. Jelenleg 360 euró + szállítás a gyártónál. sc-project
Hát Te? Hol jársz erre ahol a madár sem jár?
Nem sűrün látni itt...
Már lassan lekopik a festés a hasidomodról, újra kell majd fényezni a kavicsfelverődések miatt... Tényleg nektek nem kopik a színe? A gyári jobban bírja Pilyu?
Voltam ma Margitán és a Románok olyan aszfaltréteget húznak, hogy ráhajtáskor leért az alja...
Megyeget a moci? Nem tucc ilyen dobot olcsón mint a tiedé?
Köridő mérésére ezt próbálta már valaki? http://www.gpsidomeres.hu/race..." target="_blank">RaceChrono

"A RaceChrono elsősorban köridők mérésére és teljesítmény vizsgálatokra optimalizált
szoftver, amely elsősorban autó és motorsportokban alkalmazható. A program Series 60
(továbbiakban S60) illetve Windows Mobile operációs rendszerrel ellátott készülékeken
használható. Működésének lényege, hogy a GPS műholdak jeleit felhasználva kerülnek
meghatározásra a köridők és egyéb teljesítmény vizsgálatok."

Talán egy próbát megér.
Annak jó leszek, ha már motorozni nem tudok.
te leszel a kawa reklám embere
Nem ez direkt az az izmos forma. Tökre kigyúrt vagyok benne. Nem is veszek fel mást rá. De van Kawás hosszúújjú pólóm, meg rövid, meg kawás ing, meg sapka, meg óra. is. Holnap protektoring és Kawás póló lesz rajtam. Ebben a melegben nem hordok kabátot.
Nekem van egy Ninja dzsekim, eddig már volt rajtam 1x, de ebből is sikerült leszűrnöm, hogy hordtam már jobbat is. Viszont jól néz ki...
De pl. az a nyári kesztyű izgatna engem is, jó lenne ilyenkor!
Új narancs Zéé ma délután a Brendonnál? Csak azért nem mentem ismerkedni, mert a kicsi lányomnak igen mehetnékje volt...