Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm, de max jövőre vennék már csak dzsekit. Amúgy meg olyan színösszeállítás érdekelne, hogy: sok fekete kevés kawazöld. Ja Ja és az adataim: 180cm, 70 kg
hali Robi!
csudi szép lehetsz ebbe a sztreccs cuccba
mint Freddie Mercury fénykorában
FIGU
Gratulálok, szép eszköz, jó áron

Szia, nekem maradt a kawás életemből egy Dainese d-dry dzseki és hozzá szintén d-dry nadrág. Fekete-szürke-citromsárga színben van a dzseki és fekete a nadrág. 54-es méret, kivehető bélés, CE-protektorok, hóvégén kölcsön is ad a cucc . Én 185 cm/86kg vagyok. Van kép is ha érdekel...
Ez meg lemaradt...
Már épppen itt lenne az ideje...
Egyszer elmegyek már majd a nyílt napra Én is, ha összeszedem a bátorságomat...
Na, ha megjönne valakinek a kedve akkor tudja hol talál, intézem a kedvezményeket...
A program annyival változott, hogy Jön Hidi Miki is...
ÁÁÁÁÁÁ nem hiszem,hogy lesz csavargászás,legalábbis nekünk pedig összefuthatnánk már!
Gyertek ti erre
De még mennyire... és mi lesz még a hétvégén... Úgy néz ki jó időnk lesz koppkoppkoppppp.
Na, nem tervez erre senki gurulást bentebbről? Behűtöm nektek a jó kis mézes-mázos aszaltszilvás Házi pálninkát ha kell...
Tibi!
Mi ez a név változtatás?Neked is agyadra ment a meleg
Mindenki megbolondúlt
Csak meg kellett volna inni azt a (JOHNNIE WALKER BLUE LABELT) Majdnem sírtam amikor ki kellett andi a kezemből
De inkább az ára kellt volna,ki tudja ennyi pénzért mit raknak az üvegbe,meg sem mertem volna inni
Vcapone grat az új mocihoz!
Üdv a csapatban!
Szomszéd!Te a 3 gombóc fagyiddal elmész a sunyiba
Coopeer82,ha kint vagyok pályanapon felteszed és körözhetsz,kölcsönadom
Az nem semmi, nem értem mitől ilyen drágák ezek a cumók...
Kiskunmajsa?:) Ismered a Besze családot?:)
Bazz megnéztem a céget és két következtetést vontam le: 1 síkhülye vagyok. 2: öcsém ilyen is van itthon....
Nem kell köridőmérő, me akkor nem tudom lejjebb hazudni a mindig üres pályán este senki által nem látott, de hihetetlenül gyors, rendkívűl összeszedett, nagyon technikás, motogp alázó, de sajnos nem rögzített körideimet.
ÉS tudja és tudja!:)

Örülök ha 3perc alá be tudok menni:D Teljesen szűz vagyok! DE ez a Brorganisation honlap egy szar! Használhatatlan! Én még a nyíltnapokat sem találom rajta:))
Honyé Bro?:)
3 gombóc fagyit tudok felajánlani
Sziasztok!
http://www.generalmechatronics...
nekem ilyen van, ha kell bérbe adom jó pénzért
Akinek nem telik rá, minek akar ennyire :))))
talán még bérelni is lehet, a fene jobban tudja. Hívd fel a BRorganisation-t, ott majd jól megmonnyák.
Esetleg kimész a pályára és valamelyik nem túl nagydarab fickótól elveszed... csak aztán igyekezz, mert kiröhögnek, ha nem mész elég gyorsan :)))))
Abból a 20-ból pont veszel köridőmérőt
Beszélj csak vele
Miről beszélsz?:) Kishugod forgatja! Már 2 hónapja nála van az annyi mint +20e!:)
Nagy Tv-re telik, szaros köridőmérőre meg nem?
A középső sor első szavával lenne a probléma:D
Akkor ott kellene inkább kérdezősködni ;)
veszel köridőmérőt, kiteszed az akksit a depóhoz, bekapcsolod, ÉS MÉR!
A legjobb megoldás ;)