Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

naaa....a másik kreatív!:) KÖszi:) Egy másik topikban jobb tippeket kapok tőled!:)
Mások sakk-órával mérik :)
Na fejezd be de nagyon gyorsan!:) Én ezredre tudni akarom!:) Mások hogy szokták?
Kaptam mail-t Denny-től. Te honnan jössz? Stopper? Mérő?
Stopperrel!
A héten megpróbálok valamelyik este, de majd még hívlak!
Egyébként meg dógozzá, ne a fórumot olvasgasd!

Hová megyünk jövőhéten?
Inkább azt írd meg hogy mértjem Júli 6-án a köridőpket a ringen! most megyek először és mérni akarom, hogy fejlődök a NULLÁRÓL:)
Gyere már a gumikért ne dumálj!:)
Jááájj mindig elfelejtem!

Van egy db eladó -Gyapi által készített- rendszámtáblatartóm Z750-hez, Z1000-hez 2007-től. A gyári indexekhez való. Pont olyan mint Panyonak meg Agentbulunak van, annyi különbséggel, hogy ez le van fújva feketére.

Az ára komoly: 2000 Ft
Csak ma, csak most csak neked!
Szia!
Szerintem egy Alpinestars, Dainese vagy Spyke utángyártmányban nehezen fogsz csalódni...
25 papír, de kaptam belőle 30% kedvezményt.
Köszönöm Neked is és Mindenkinek!
Igen, mindenféleképpen körülnéznék azért máshol is, csak kérdés hogy az "utángyártott" dzsekiken is rajta van-e a kawasaki felirat, vagy csak színvilágban olyan? No majd körbenézek.
Szia!

Most vetted a bicajt?
Sziasztok! Megérik lassan az első szervíz (nálam). Most 24e van a vasban. Kérdésem az lenne, hogy szelephézagot kell-e állítani ilyen km melett, vagy csak később, esetleg majd "érzem"?
Hali Robis, mi píz volt ez az aláöltöző?
Én azért sikeresen vettem kawás aláöltözőt és nyári protektoros kesztyűt. Nagyon kaffa.
Szia!
Először is gratulálok én is a motorodhoz!
Nem lebeszélni akarlak, illetve a márka jóhírét sem rontanám, de 'kawasakis' ruházatot, ha ragaszkodsz hozzá, egy-két cég gyárt és árul függetlenül a Kawa esetleges akciójától...
S nem biztos, hogy nem járnál jobban, ha körülnézel.
Írtam neki, elvileg megyek...
Olvastam vmelyik régi hozzászólásban hogy vannak kawasakinál ruházatban akciók. Lehet nagyjából előre tudni, hogy ezek az akciók mikor vannak? Igazából nekem majd (jövőre) egy kawasakis bőr vagy textildzseki kellene és jó lenne akkor a vásárlást egy akcióra időzíteni. Válaszotokat előre is köszönöm.
jaja:) köszönöm a gyors választ
Feláras, arra írtam a 4000-t (kb annyi volt) viszont magáért az ügyintézésért ígyis-úgyis foksz fizetni egy ezrest
Ezért van a jónép átkúrva amikor az van hírdetve hogy 120-130-ért jogsi, +ez +az és hopp 140
az ideiglenesért plusz pénzt kell fizetni? ...feláras?

vagy a 4000 egyszer kell csak kifizetni?
a régi jogsit be fogják vonni és kapni fogsz egy újat
Gyáli vagyok így a motoros sulit ill. az okmányirodát is Gyálon intéztem.
Miután sikeresen levizsgáztam A. korl. forgalomból, 1-2 nap múlva felhívtak a suliból, hogy bentvan a kis vizsgaigazolvány ( amiben a fénykép ill. a vizsgás ideje és eredménye szerepel), majd azzal berobogtam az okányirodába, és ott felajánlották, hogy vagy megtartom a jelenlegi B kategóriást és 2 hét múlva ezt leadva átvehetem az újjat. vagy most leadom a meglévőt és kiállit egy ideiglenest +4000-ért kb (egy perforárlt kártyát kaptam, amiben az A ill. B is szerepelt) majd 3 hetet követően az ideiglenest leadva megkaptam a véglegest. Viszont az ideiglenessel külföldre nem mehettem
itten pofátlankodok majd sokszor a jó társaságot nem hagyom... majd meglátjátok hamarosan h milyen lesz