Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az jó... mi is meloznánk már ha nem esne állandóan az eső...
Ez Janikának lett volna jó a kukás színű mocijához, ha el nem adja. Janika remélem most már zöldet veszel. . Azért maradj velünk.
Vannak jaja, de hála istennek szerdától már dolgozok
megszorítások vannak
Sziasztok:)

kis infót kérnék ....ma sikerült levizsgáznom nagy nehezen forgalomból (ZXR a garázsba) és úgye négy munkanap után
lehet a pecvárba menni,utána az okmányirodába...de mi van akkor ha van érvényes b-s jogsim,mert gondolom elveszik azt addig amíg beleírják vagy mi.....kapok addig valami igazolást ?és abba benne van már az a-kat is?
de csak addig még van mit
Te kupec vagy Mindig árulsz
Csizma valakinek? 43-as csere érdekel bármi.
Ha nemesik a fejünkre az ég ottleszek, neizgulj
Ha tényleg jöttök írjatok DennyM-nek a linken található módon. Szerintem tök jó lesz, meg 6 rugó nevetséges érte...

Többiek?
az igen akkor te vagy itt a kmkirály (is:) Amikor fazer-em volt akkor a krisztianfz6 volt ilyen fanatikus, neki volt olyan túrája, hogy 10-12, de abból egy évben több is volt 2-4.
Hali!
Énis benevezek ha kezdők is mehetnek!
Tombland semmi gond, a kurvajó időjárás előrejelzés szerint amúgyis vihart mondott szal én lefújtam. Most hétvégén Valaki pálya?
Aug. elején lesz 3 éves.
de énis elbújok
Szerintem én elég jó áron vettem, 1-200ezerrel többért is látni használtan ezt az évjáratot, ha egyáltalán látni És ez az ami a legjobban tetszik, hogy nem sok z1000 jön szembe. Persze 100e km-rel más más lenne a helyzet
én 3 év alatt 37ig jutottam
Igen, nagyon szépen szólnak, mélyek és gyönyörűen visszadörmögnek motorféknél
Jól hangzik. Már rendelem is Brian-től a papucsokat kakucsra! Ez tényleg jó dolog, mert bár szeretet-szeretnék motorozni pályán, még kezdő vagyok és múltkor is azon basztam el, hogy elengedtem a gyorsabbat, én meg elrontottam.... Szerintem megyek. Holnap megnézem és ha nincs tárgyalásom akkor csavez!
Az igen, látom te keményen tolod mindenhol az életben ...2,5 év alatt 43e km... lassan átnevezem magam előszoba motorossá....
Köszi szépen, a fotókat majd felteszem a többi közé.
Bocsi nem vagyok naprakész ezen topikon remek jó utat és várom a fotókat és élménybeszámolót
Ha netán meglesz addig a zx és nem aratunk akkor én elmegyek leskelődni
Nem rossz ennyit szerettem volna érte kapni úgy hogy azt mondom nekem jó ár
Már írtam korábban. Korzika -Szardínia júl. 16-27. 3 motor, motoros.
Még csak 43E.