Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja nekem is bajos ez a hitel téma, sokan azzal jönnek van e hitelem rajta, de nincs és nem egyszerű hitelt intézni...
ezaz NYERT A MILAN igen izgultam
Rendben, köszönöm.
Hi FIGU!
Bocs, hogy az AC MILAN gól ünneplése közben zavarlak, de van mentős tapasztalatod?

Illetve van valakinek a fórumon?
Az adatlapomon megtalálsz mindent...
Lehet, hogy még hivatalosan nem ajánlottam fel, de...

szeretettel látok és (ellátok) bárkit a fórumról, csak gyertek ki. Szállás 2-3 főre nem probléma, nálam el lehet tanyázni.
És ez nem .
Illetve a szokásos Louis, Polo, Hein-Gericke, Büse, stb.
Kinek mi kell, március közepén megyek haza.
blackburn.miri@freemail.hu

Megírhatnád telszámod és elküldöm neki és akkor mindenképp megmondom neki, h hívjon fel. Kint kamionozik, úgyhogy pár hét mire hazajön, de azért felhívatlak vele, ha neked nem gond. Max beszélgettek egyet.
De én igen.
Hali!
én nem fogalmaznék ilyen sarkosan, de irigyellek!
FIGU
E-mail vagy telefon.
Mi az ára?
Az enyém tiszta megfelel a követelményeknek
Bocs, a lényeg!
Március 13-ra kaptam meghívást a BMW szezonnyitó partijára + tesztmotorozás a volt "Tempelhof" repülőtéren.
Teljesen véletlenül ugyanakkor Kawasaki Green Days Potsdamban.
Tudom, tudom ....rohadjak meg
Sziasztok.

Egy barátom szeretne venni a tavasz folyamán z750et újjabbikat fekete vagy zöld színbe. Tudnátok segíteni az ügyben, melyik lehet törött, mit ajánlanátok, mit nem. Köszönöm
Jól teszed, szombaton én is belelépek a (6)36-ba
Jól áll a dolog motor téren is. A köcsög bankok megszigorították a hitelhez jutást, ezért hallgatva egy gjmü kereskedő cimborámra hitelátvállalásaal is hirdetem péntek óta. Csak ma beszéltem 4 fickóval.
Ezen kívül még tárgyalok két BMW beszámításba (F800R).
A csúcs pedig, hogy az egyik berlini BMW kereskedő beszámítja az enyémet és tudja, hogy hogyan kell lepapírozni. 5500-6000 EUR között beszélt, mivel német léptékkel a 17.000 km lófasz és a lényeg, hogy Stock a gép.
huhu hát mit mondjak nem volt rossz szombaton még tartunk egy ilyen össznépi szülinapot, az se lesz rossz sztem
Van már másik vas
Ló estét!
Erről van valakinek tapasztalata vagy véleménye?

Na szeva!
Nagy buli volt hallottam, kijárási tilalom Szolnoktól Debrecenig az Alföldön, meg ilyenek...
Kijózanodtál már?
én is motorolnék, de sztem lassan el kell adni és jet-skit venni olyan belvíz van ....
Én is így érzek!Remélem ilyen lesz a folytatás is!
Gratula a fényezéshez!
Ja, én is először idén, ésnagyon nagyon bomba volt a szezonkezdet
Én is én is idén először!
Óriásit motoroztam ma...
Hello Mindenki.Esetleg van valaki aki levette a plexit a motorjárol és nem használja?2004-es Z.
Hello Mindenki.Köszi zsolti.