Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi ,de mindenféleképpen újabbat szeretnék venni!
Lehet nem 300-ba kerül a javítás. Lehet többe. Sokkal.
A fejidom és a tank magában egy vagyon. A jobb oldalán is látszik egy csomó sérülés.
Szia Csucsu!
Kivételesen felnéztem a hétvégén a fórumra s micsoda újdonságot látok!
Nagyon pöpec! Gratula!
Miért ne kapnál ?http://hasznaltmotorok.hu/hirdetesek/19011/kawasaki-z-7
50-2007
Nem tom megvan e még !
itt az enyém igaz a régi modell de ennyi extrával...
Csak az a gond hogy 1.5 alatt nem kapok ilyen motort, és azt még át is kell íratni!
Csatlakoznék az előttem szólókhoz Reg + átírás + műszaki 200minimum!Én most csináltam végig ugyan ezt csak nem egy 2007-es Z-vel hanem 2004-es.Jah és ezt nem kell javítani!
aha, ha a futómű rendben van akkor mindenképp megéri
szia!nem 300ba kerül a javítás hanem 300am van rá!vennék én normál használt mocit csak hogy nincs nagyon eladó!Ami van normális az soma74cpt van a fekete de nekem az sok lenne, meg csutkának a zöld kawa ,de az meg külföldi papíros.
Szerintem nem ér annyit forgalomba helyezés, javítás és máris ott vagy, mintha vennél egy ép mocit.
Szerintem felejtő.
Ráadásul amennyit most így leírsz ( 700 plusz szállítás, plusz regadó, plusz forgalombahelyezés, plusz 300 megcsinálni ) annyiért már kapsz itthon, magyar papírost, szervizkönyvest, jót.
Szerintem.
Köszi! Csak ott a gond hogy én nem értek hozzá, és nem is tudok olyat aki értene.
meg kell nézni alaposan átvizsgálni, ha váz futómű ok, akkor megvehető
Sziasztok!Szerintetek érdemes lenne egy ilyen motort( http://www.autosoldalak.hu/mod... ) megvenni?A 700ra jönne rá a regadó meg az átiratás, és lenne még rá olyan 300am megcsináltatni, csak hát azért rizikós ilyen motort venni nem?
király! grat!
meg h menyiért csinálnak ilyet kiváncsi vagyok:)
Kivel csináltattad? Kaphatok róla vmi infót? Lehet a végén én is behülyülök és átfújatom...
kurva jól nézz ki
gratula
Fasza!

Ügyes embert találtál. Leakalap.
Full airbrush aegész

ja..forgalmi. Majd benézek az okmányirodába vagy hova a faszomba és megérdeklődöm hogy mi a szitu, de leht hagyom a faszba.
Motor, alvázszám stimmel. A többi nem érdekes
Hagyd el tesó...

Az egész fújás, vagy matrica? Fasza ez mindenhogy, csak mint technikai részlet érdekel.

( forgalmiban átírod? fehér-fekete? azt hiszem két színt lehet feltüntetni )
EEzzzzz igen!
Jó lett nagyon
Örülök hogy tetszik.

Tőled mint igazi Pimpelő ez büszkeséggel tölt el
Nagyon kemény,áálat lett,igazán ütős,grat.