Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ááá apám, nehéz ügy ez mindenhogy. Szerencsére ( habár gyűlölöm már ) hideg van és hó és jég... de érzem ahogy közeledik a tavasz meg a jóidő...

Más. Mi az a vox? Átbeszélő szerűség? Minek az? Társalogni mentek vagy motorozni?
Csókolom a kezét! Most erre mit mondjak?
Szia!
TÖMEG hozzászólását annyiban megerősítem, ha nincs egy a gyárinál nyitottabb sportdobod a motorodon, akkor nem fog túl sokat nyújtani a sportlégszűrő.
Bizony útba van Ebbe a hidegbe nem is feszegetem mert nagyon rideg minden.... Egyszer majdcsak tavasz lesz
Meg mi férfiak, imádjuk az elektronikus bizbaszokat.
OK baby, de már nincs füst és ha valaki elkeveredik, könnyebben megtalálja a többieket. Csak a biztonság miatt kell.
A motor benzinnel megy, nem rádióval... Milyen szép is volt amikor még Pannóniákkal meg MZ-kel mentünk túrázni, és egymás füstjeleit követtük.
Ha túl sok motor lenne, csapatokra kell osztódni és kész, nem? Fiúk jobbra, lányok balra...
Hello Mindenki!"hurkazsir"A légszürö kiszedése nem vészes de az a kábelköteg tényleg kicsit zavaró de félre kell feszegetni óvatosan, oldal takarót leveszed és jobban hozzá lehet férni.A tankot meg jól fel kell emelni amig engedi még levétel nélkül,a sport szürő szerintem bazi drága a simához képest és lehet hogy csodát nem müvel?!de ezt aki használja az tudja igazán.
Bizony-bizony...
Köszi, megkaptam!
fúdekirályalábtartód
küldtem mailt
Ennyi?!
Nekem az előző tulaj valami kábelköteget magyarázott, hogy az útban van.... Kösz az infót
Megyek megnézem...
A 2004-es Z-n (mint az enyém) a veeztő ülése alatt van a légszűrőház teteje, két csavar tartja, így könnyen cserélhető/tisztítható a szűrő.
Szia!
Nekem is k&n van...első csavarok ki, tank hátrabillent aztán kiveszed...
Ha van más dolog is, inkább hagyom a szerelőmre.
Én majd vmi hasonlót szeretnék egyszer. Nekem az lenne tökéletes. Nem kell mindent alakítgatni rajta. A legtöbben a kinézete miatt vettek Z-t, ahogy én is. Bár ezen mindenki kiélheti mérnöki hajlamait.
Üdv Mindenkinek!
Szedte már ki valaki otthon a légszűrőjét? Mennyire maceráns...érdemes vele mojolni?
Csak tisztítani kéne rajta a km-szerint. Viszont akkor már raknék bele moshatót (k&n) persze csak ha megoldható könnyen az otthoni karbantartás....
Szevasz!
Mosolygok a bajszom alatt , már vártam ezt a kijelentést...
Végül is majdnem egy évig bírtad!
Szia!
Még nem 100%, de valószínű, hogy megyek.
Egyedül vagy párommal, még szintén függőben. Márciusi megbeszélés idejére már biztosat tudok mondani.
Túrafelszerelés van (ld. alább. ), PMR és GPS szinén, már csak egy vox-os mikrofon szett kellene, s mehetünk világgá...
Kösz Norbi, akkor tavasszal.
Katona vagyok és próbálunk segíteni, de erről majd otthon 1-2 jó sör mellet.
Legyen igazad Robis! Ez még jó lenne! Bár már ott tartanánk...
kölcsönadjam tavasszal egy körre
Ooo nyugodt vagyok, az esélytelenek nyugalma az enyém.
Tehát mondjuk olyan 80-100 ezerből megvan a túra. Egy fős motornál. Ha ketten mennek akkor a szállás árával és egy kis benzin töblettel több. Jöhet.
Szállásról még nem tudok konkréttat mondani,mert még folyamatban van,de 20-25 eur/fő/nap-ra számítok amit eddig néztem Olaszban 6főre 1 hét 640eur,Szlovéniában 17-20 eur/fő/éj,Velence környékén még keresni kell!
Kb:2200 km 130-140l benzint saccoltam.
itt egy link érdemes elolvasni:http://motorostura.hu/build.as...
Ok! Köszi! Még itt úgy is értekezünk párszor. Esetleg árakat a szállásról meg a többiről (csak Kb.) tudsz vmit?
Nekem van minden, most már hátsó doboz is. mehetünk