Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, ennek örülnék...
Felszerelést hogy oldod meg majd?
Ráadásul a mi gépünk tök egyforma.
Ha lesz időm találkozni a panyóval, akkor felrakom az enyémre és lefotózom. Nekem is hosszú lett.
Köszi, de szeretném megnézni azt is, hogy hogyan áll a mocinak... A kicsi az nagyon király, de annál haszontalanabb szerintem. A nagyot érdemesebb lenne feltenni rá, de az meg nem tudom mennyire mutatna szépen rajta...
Nem akarok előre nagyon tervezni, de szeretnék menni. Az, hogy az asszonnyal vagy egyedül, még nem tudom. Tavasszal letesztelem őnagyságát, hogyan bírja a hátsó ülést. De már beszéltünk róla, és tetszett neki.
27626-os hozzzászólásban van fotó
hali Drágaság !
a Pénteked is el van havazva
ha akkor is 18-ig vagy valakinek a feje bánja
Szeva Panyo koma!
sajna a meló beleszólhat a terveimbe,
viszont érdekel, illetve ha pontos számítások vannak kíváncsi vagyok,
és ha minden összejön is csak egyedül megyek
FIGU
H-ringen volt teljesítménymérésen az enyém és teljesen gyári felszereltséggel mértek 96 LE-t keréken
bocs a NEM vita tárgya természetesen a helyes
ember milyen nyomatékról beszélsz
er6 nyomatékos igen de nem a Z-hez képest
er6 papíron 66Nm ami keréken fene tudja mennyi, ez végül is ez OK
viszont a kis Z 78Nm és azt hiszem a motor revü tesztjében,
keréken mértek 70-72-öt gyári dobbal
ne akard őket összehasonlítani,
ugyan azért a pénzért sokkal jobb vétel ez tény vita tárgya
azon gondolkodj mire van szükséged
ha motorra = Z
ha rollerra = er6
FIGU
Csá! Július végén mi nyomunk egy Korzika-Szardinia túrát. A Garda tó felé megyünk. Nagy szerencsével még együtt is mehetünk addig. Bár sanszos, hogy mi a Bp. - Garda tavat egy nap alatt fogjuk megtenni, ahogy erre már volt példa. Szép lesz menjetek :-)
Igenigenigen!
2 fő, plussz anyós, gyerek, utánfutó, babakocsi, mosógép, gokart...
Júliusban amúgy motoros tömegnyomor lesz a hágókon...
No majd azért meglátjuk, messze még a július!
a paplanon a kapaszkodót az asszony biztosítja, a nyeregben Te!
Biztos meg lehet oldani v.hogy! Láttam már pár Z750-en
örülök neki,hogy meg találtad egy másik önmagadat . komolyaaan a pitre... . na igen vannak tréfás dolgok és egyre többen vagyunk . ne csak nézegess írjál is....
Igen! Ilyen 1 önzetlen, őszinte marketingtől mentes igazi Z-s érv
ennyi nyűglődéssel egy gyereket világra lehet hozni
tessék JÓÓÓÓ NAGYOOOOOOT venni , aztán óvatosan közlekedni
ezzel el leszel pár évig
meg ahogy apám mondja, a motor csak annyira megy, amennyire TE húzod a gázt neki
ha megveszed az enyémet, biz isten nem fogsz er-6 gondolni
Hát hol van belőled a MEGALOMÁN ?!?!
Sziaa
jaja, megszerettem a homokot és a csúszósat néha benézek "hozzátok" is, aztán jókat röhögök a történteken
jól szórakoztok, az látszik
Háj mizu látom rabja lettél a dagonyának . ahogy én is, minden hétvégén kint vagyunk Z ékkel
ott a pont
Igen ebben igazad van, csak nem akarok úgy járni, hogy megveszem az egyiket és utána meg fáj a fogam, hogy a másikat kellett volna...azért mégsem egy kg kenyeret veszek.
Gondoltam megkérdezlek titeket, mit ajánlatok.mi hogy viselkedik két személlyel stb..az egyik nagyobb erősebb...de hirtelenebb is a másik kisebb , nyomatékos és még kapaszkodó is van rajta..