Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Robis 60l-es a doboz?
Hali újak!
Az új motort vásárlóknak, tanácsot kérőknek írnám !
ebbe a topikban annyit beszéltünk már róla (legutóbb pár napja)
hogy ne haragudjatok de nincs erőm újra leírni,
a kulcsszavak beírásával, és kis türelemmel olvassatok vissza ,
tuti biztos minden kérdésre válaszoltunk többször is!
röviden még is annyi, ebben az ár és henger űrtartalom kategóriában szerintem a legjobb vétel
FIGU

Megvan már hogyan kell bográcsot szállítani
Átláttál egyáltalán felette?
Azért, durván fel voltál pakolva.
Nekem is ez van
nincs szélvédelem. Nagy plexit ne rakj rá, a kisebb meg csak szép és a kamerát védi.
Ja bocsi az régebbi.
kacsorjanika gépe eladó.
Majd dolgozok rajta én is, hogy szép legyen.
Hellóó!2007es vagy újabb z750 vásárlása előtt állok,de elég elszomorító számomra hogy nem találok szinte semmi normális eladó gépet az országban így a tél alatt!Valami ötletet tudtok adni, vagy itt a fórumon van-e valakinek eladó?előre is köszi
Sziasztok! Csatlakoznék bivaly0 fórum hozzászólóhoz és érdeklődnék Z750 jó és rossz tulajdonságai felől. Tervezem jelenlegi lecserélését és egy Z750 lenne a célpont (vagy er6f). Elsősorban a szélvédelem érdekelne tudom hogy szinte nulla de ha túra plexi van akkor elviselhető-e? Esetleg van valakinek ilyen a motorján? Ja és ki mennyit fizet utána?(súlyadó,kötelező...) köszi
Nem akarok fórumnáci lenni, de kitölthetnéd valamelyest az adatlapod....
Hát kinek mi az olcsó én sokáig nézegettem használtakat aztán 28000-ért megvettem ezt a V46-os Givit angliából. még egy 5 volt a lefújása, és felülnézetből olyan, mintha erre tervezték volna. Bár erre csak utólag jöttem rá
Köszönöm! Ez valóban átfogó volt!
A lényeg az volt, hogy ne legyen baromi drága és beleférjen 2 sisak. Nem fogom sokat használni. De mennék a panyo mester túrájára.
Karbon borítás és némi fényezés lesz még vele.
Előzetesnek két kép nyárról
Azért egy kicsit modernebbet érdemelt volna a Zé Lefújatod zöldre?
Ilyet vettem.
Igen ezekre a pontokra gondoltam én is. A féklámpa dolog már nekem is az eszembe jutott. A hátsó része a doboznak nekem is piros fényvisszaverő rész.
Nagyon megköszönném.
Szia! Na akkor sorban: Givi 443Fz konzol, Givi Shop (Bálint), felfogatási pontok: a hátsó lábtartó rögzítő csavarjai, egy konzol az ülés alatt ami csatlakozik a vázhoz, és két konzol ami a sisakrögzítókampós kampós konzolok helyére mennek. Platni szintén gyári Givi M5. A felszereléshez le kell bombázni a faridomot, a hátsó sárvédőt, és a lábtartókat. Patentekből viszont mindenképp szerezz be előre tartalékot

Tavasszal ha úgy alakul a doboz még kap egy pótféklámpát, és akkor az autósoknak csak feltűnik a segge
Hali,
Azt szerettem volna megkérdezni, hogy meg tudlak-e kérni, hogy Miri-től egy kormányt felhozz nekem? Ő elvinné Hozzád s én meg elmennék a piacra. Persze ha még jársz fel és nem probléma.
Köszi.
szeva, még kint vagyok, de megjött az sms-ed, mi a helyzet?
Á ilyen helyen lapon végig ami kifér ...
Persze akkor a csúszási idő jelentősen rövidül.