Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha dől a motorod nem ér le a tank?
Marad a keret
Igen, többnyitre a blokktartó 10-es csavar helyére szokott kerülni. Bár igazából dőlőgomba, mert komoly csúszásnél ha megakad valamiben, akkor kitör egy darabot a blokkból. Ugyan ez van az alsóval is, azt meg a dekniket rögzítő csavarok tartják.
Sziasztok! Tudna vki lőni egy képet a bukógomba felfogatási pontról? Vagy leírás is elég, pl. van benne csavar ami helyére be kell tekerni, vagy csak a furat van meg? A hűtő és a hengerfej között a vázon van vagy máshol? Az alsó gombát ami a forgattyús házat védi hová szokták rögzíteni? Ja, '03 Z1000-ről beszélek.
Előre is köszi
Csoki
A
Te hogyhogy nem csámcsogsz a többiekkel ? ?
A sportban nincs ha

Volt labdavesztés, és a szerencse mindig a jobb csapat mellé állt, és tudod jól hogy ahhoz hogy itt szerencse legyen el ekellett jutni idáig, de elfogult vagyok így be is fejezem.

És lefényképeztem a monitort hogy azt írtad GO SAINTS
Jááájjj de nagy a szája valakinek...

Azé megizzadtátok. Ha nincs annyi labdavesztés akkor most Favre papa örülne... meg én is.

De volt, úgyhogy ez már történelem. Szerintem nagyon jó meccs volt. A döntő lesz még érdekes, hogy mennyi maradt a Saints-ben. Ott már nektek drukkolok. Nem bírom a Manning csávót. Habár félisten és életveszélyes, főleg a negyedik negyedben. De nem szeretem.

Go Saints!
valaki tudja már a Z1000 árát? A német oldalon 11295 euró. A kereskedések még nem kaptak árakat...
Holnap dobok fel képeket,az én motoromhoz van rövid és hosszú változat is rejtett felfogatással.
Arra gondoltam, hogy akkor mindenképpen maradandót kell alkotni vagy sem...?
milyen és mennyi? Képet kérünk róla.
ammávan, tényleg ha kell vkinek van ződ romett eladó
Egy Zöld Rometet?
annyi segítek h ZŐŐŐŐŐŐDDDDD lesz
Romet Ponyt
Mit veszel helyette?
na vegye már meg vki, mert hozni kellene a másik vasat
ilyen szíp ni:
farkasbőrbe bújt farkas
Motorrevü 2-es számban : Menetpróba: Kawasaki Z1000
Kíváncsi vagyok
fél 9re járok és persze szeretem is csinálni, úgyhogy nem olyan nagy gond. csak a pénteket nem szeretem nagyon elhúzni :)
Üllői út / Ferenc körút sarkánál dolgozom, úgyhogy 5 után találkozhatunk ezen a környéken, vagy 6 után Csepelen ;)
Gyapi teljesen kidolgozta, de elmodja Ő pontosan hogyan kell.
de nem adom fel
fúú banyek, ez a modern rabszolga tartás
Pénteken 5kor legkésőbb eljövök ki van zárva, hogy ennél tovább bent maradjak, ha itt a hétvége