Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen az enyém 12-be volt
helló mindenkinek
Panyo!ll
Szeretnék csatlakozni a túrához.vinném a csajomat is.tehát akkor ketten mennénk.

Indulás elött egy két héttel tudsz szólni?nekem intézni kell a hazautat hogy tudjunk menni.
Gyááá, de széép ez a felni...
Akkor a probléma megoldva!
A 60l-es 15e Ft volt!Annyit szerintem simán megér!
Én csinálok hozzá tartót.
Tudom, ezért csak a durva túrákon fogom használni. De így jobban tudok pakolni a hét napos útra
Köszi!
Azért érdeklődtem mert Apum gépén is szinte ugyanilyen doboz van!De az övé 60l-es!
Az ő platniját kicsit át kellett variálnunk!
Elég gyenge anyagból van és nem volt kompatibilis a Kappa tartóval!De egy fémlappal orvosoltuk!
jah most nézem, hogy a 2. bivaly vagyok itt :D üdv testvér köszi a választ, sikerült megerősítened a döntésem. remélem hamarosan 2 bivaly fog Zét hajtani az országban.
De egy nakedre való

Tudom tudom hogy a túra és bla bla bla
50 literes,. Itt egy jobb kép róla.

Szerintem nem csúnya.
Csá! Az újaknak röviden. ER6f-ről ültem át. 15 hónapig hajtottam. 24E-t raktam bele. Jó motor, de miután próbakörre vittem a 2007-es Z1000-t az volt az atyaúristen(azóta is). Az üléspozíció egyből magával ragadott. 189cm, vagyok, 106kg. Menetszél kell! Nem kislányok vagyunk :-) ER6f-en pont a pofámra lökte a szelet, amitől fájt is a nyakam rendesen. Z-n eloszlik a szél, nem megterhelő, sőt király! Nincs hibája. 34E van benne, a cél a 100E, azután eladom :-)

U.I.: tetszik a neved :-)))))))))) , de semmi buzulás!
egyenlőre nincs, pár napja hírdetem, volt már érdeklődő, de ahogy kiszűrtem komolytalanok voltak
Akkor szólj előtte és gurulunk egyet. Van már komoly vevőd?
az odébb van egy kicsit nyáron szoktam arrafelé járni sokat
Mesterszállás
végre egy megyebéli merről vagy
Teljesen jogos! Eleget tettem a kérésnek!
Szívesen!
Nem tudom az újabb Z-ket hogyan fojtják!
De szerintem bármelyik szakszervízben eltávolítják!
Hali!Köszi nézegettem már a gépet, de nem tudom hogy mit takar az hogy fojtás van benne, hogy azt hogy lehet kivetetni?
Robis rajta vagyok a romet ügyön, de nem eccerű bent van a sufni mélyén majd a nyáron előkapom
az újak egy kép, hátha esetleg megtetszik és érdekel vkit
Háj . Simán
Ez még semmi
Nekem a régebbi Z-m van és az arra kapható GIVI pexi olyan 160-ig nem vészes, ezért is nem szedem le róla pedig jobban tetszene nélküle
Csutka motorja eladó!
Z