Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Még nem rendszámoztattam, ilyenkor a regadót kell fizetni, de cserébe nincs átírási illeték (köbcentire), így egy magyar rendszámoshoz képest cakkumpakk kb. 70e Ft-tal kerül többe a névre írás-forgalomba helyezés. Nem tudom világos-e? A regadó persze attól függ mikor van rendszámoztatva, minden hónappal kevesebb lesz.
Szia Csutka!

Én érdeklődgetek a géped iránt,és még az érdekelne hogy írod hogy külföldi papírokkal van ,ami akkor azt jelenti hogy ha át akarom íratni akkor regadót kell még fizetni a motor után?
Kb mennyiből lehet kihozni . apartmanba .
Igen!
Szlovéniában!
Nagyon tetszik. De azért félúton megpihenünk igaz? Vagy nem?
Mire gondolsz?
Ez azért van, mert te még fiatal és fitt vagy. De pl. én már öreg tata vagyok, akinek nem baj, ha párna van este a feje alatt.
Na most talán jó lessz.
http://www.google.com/maps?f=d...
Valami útvonalat szerkesztettél már?
De jó is lenne azt hiszem ez nem az én kategóriám . tudsz már valami konkrétumot .
Hát én!........................ Igaz én is vasalom.
Ebnyire nem súlyos, de megbeszélünk mindent.
Hi! Nekem is ilyen kar van fent, de nem kellett hozzá lebontani semmit!
Csak pár csavart kicserélni ( azok benne voltak a szerelő kitben), egyedül a hátsó lámpa konzolját kellett leszedni, hogy kicseréld a csomagrögzítőt. A hátsó ülés alatti tárolórekesznél kellett egy plusz rögzítőt betenni a vázra. De az is a kit része volt. Plusz a lábtartóknál cserélni a csavarokat.

Üdv

billy
Szeva elvesszett ember!
Garda tó,Italy gyüssz?
Passo Pordoi, Passo Sella útbaeshetne...
Nekünk nagyon sok mindentől függ, hogy tudunk-e menni, de jó lenne! Nápolyba is le akarok menni, bár azt inkább korábban. A május-június csodaszép a hegyekben, biztos júliusban akartok menni? Májusban még iszonyú nagy hó van, nagyon fura úgy motorozni a szikrázó napsütésben, száraz úton...
Én amúgy a spontán túra híve vagyok, általában elindulok, és majd lesz valami... Eddig mindig jól sült el, pláne az olaszoknál!
Engedélyezte?
Meg sem kérdezem ki hordja a nadrágot nállatok
Háj hova is lesz a menet
Igen, az asszony engedélyezte, de várhatóan egyedül megyek. Látod a dobozt már meg is vettem.
Az újabb Z-knél a fojtás egy pecek a motorban, ami nem engedi elforogni a gázkart teljesen (Robis töltött fel erről képet korábban). Ezt ki lehet szedni. Illetve az enyémben most nincsen benne, de persze vissza lehet rakni (meg van). A forgalmiban 25 kW van, hiszen fojtott motorként lett vizsgáztatva. Amúgy fojtással is olyan 160 kmh a vége.
Ja! Robis a plexit bedobom a csomagtartóba azt valamikor összefutunk!
Szevasztok!
Ok!Reméltem is,hogy jössz!
Akkor eddig:(4 motor 7 fő)Gyapi 1 személy,Agentbulu 2 személy,Csuhaas 2 személy,Mi 2 személy,...........Csutka? Figu? TomLamb?Robis biztos jössz?
6-8 motor lenne az ideális,úgyhogy hajrá
Útvonal már majdnem készen,szállás címek is vannak már.
Természetesen ,ha valakinek van ötlete szívesen várom
Március környékén összeülhetnénk megbeszélni a dolgokat,mert szállást minnél előbb le kell foglalni!
Ha kitavaszodik, visszavonom...... Vagy elcserélem mondjuk egy fekete Z-re. Vagy zöldre...
Annyira tündér a kislányunk, nincs még ilyen aranyos gyerek a világon az tuti! Illetve, ha egyszer lesz tesója, akkor már kettő lesz! Vagy akkor már három... Szegény Z utolsó helyre került a fontossági listán...
Uuuupps, akarom mondani a felni is...
OK várom, nem sürgős. Tényleg érdekel.