Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

figyelj egy jó bloknak sokat el kell menni,a zx6r fórumon pl crazyjoe-nak a gépében egy zx636r-ben már 50000km van vagy kicsit több és volt vele sokszor pályán is és semmi baja nincs a gépnek.
váááá... . ez meg a páromé...
az bizony szeretem is nagyon
Ez remek gondolat én pl azért vettem pitet illetve kacérkodok egy berg sm-el
a legjobb buko
Háj jenli igen az enyém sisak SHOEI xr 1000
igy hátulról sztem shoei xr1000
Igy van ! nagyon lent van az áruk agépeknek... ezért nem is adom el idén a gépet . meg persze mert nagyon hozzám nőtt de hát 31000km van már benne :S de mindegy tudom hogy jó és nem hagy ott az úton ...
inkább veszek mellé egy kintről behozott papirnálküli isomsérült sportgépet aztán pályára jó lesz . árban ugyan ott vagyok mintha eladnám a Z-t és vennék egy gyoraságit ... de igy még jobb lenne mert nem a közuti géppel pályázok . ez van nagyon nehéz eladni árban motort...
Gyikarc01! A képeid között van egy bukósisak ! az a te sisakod ? nem tudod esetleg a márkáját , vagy hol lehet kapni ? láttam már olyant csak nem tudom hogyhol ... kis angyalkásat :D thx
Már a z750-eknek irrálisan gyenge az ára? Megnyugodhatsz sajnos most sok motornak köztük a sportmotoroknak is irreálisan gyenge az áruk,most télen én is elgondolkodtam cserén,de mikor kitakartam a gépem újra beleszerettem,és nem cserélgetek,tudom egyszer ha eladom gyenge lessz az ára,de majd lessz valahogy.
No igen ezt elhiszem, én is én is agyaltam régebben a cserén de irreálisan gyenge az áruk hogy elpocsékolni meg nem fogom túl jó motor ahhoz.... . .
ha megtehetném megmaradna mert nagyon szeretem, de sajnos nem megy olyan jól...
vágom... igen akkor meg ez a legjobb gondolat
amennyi időm van mostanság nyaranta, nem nagyon van idő túrázni inkább a pályázásra szavazok most
túrázni nem lesz kényelmetlen .
sportgép lesz és zx
Ződ Z-t vagy sportot
Jóóó reggelt
Ződet a többi majd kialakul
Milyen gépet akarsz venni helyette?
Csak nem mindegy hogy a vázhoz hogy rögzíted hozzá, mivel a z rezonál, és csak bontás után lehetett a henger átkötőknél meghúzni rendesen...
Igen, és egy magyar rendszámosra meg valami 65-70e Ft körül van az átírás. Nah, ez az amit nem kell a külföldi gépnél fizetni. Így már nem is olyan nagy a differencia.
Nem hiszem, hogy elkel, annyira nem akarom eladni, mivel megyek akkor a Garda tóhoz?
Szia
Megnéztem a regadót az olyan 120 lenne ,akkor olyan 140-150lenne a motor árán felül az átírási hercehurca.Engem érdekelne a motor de csak március elején lenne esedékes, ha addig nem kel el!
Hát fitt semmiképpen sem, és határozottan igénylem a párnát a fejem alá, és a ki nem fogyó meleg vizet...