Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy látom a linkem nem igazán működött...
Újra a gyártó direkt oldala:
http://www.renntec.co.uk/iqs/d...
Hello bituman! Az a doboztartó engem is nagyon érdekelne! (milyen fajta, hol szerezted, hogy fogattad fel...)
Visegrádon van esti sízés 5-9ig 5perc felvonózás, 5mp csúszás, de nemolyan rossz

Ha jól elkapod talán 5x is tudsz ívet váltani
A helyzet az, hogy én meg este szaladnék ki, de nem igazán vannak nyitva...
Úgyhogy mostanság akkor is dolgozom .
Annyi azért nincs, de most kiszaladok a mátrába egyet silsszanni a lankákon

Este már dolgozom
Hali!
Van itt egy név- és fizikailag is rokon tag már , szerintem ő meg van elégedve
Banyeg, Neked mennyi szabad időd van !
sziasztok! Új vagyok itt a fórumon (a "másik" oldalról érkeztem). Jelenleg egy Suzuki Bandit-et hajtok, csak úgy érzem, hogy már kinőttem mind teljesítményben(45LE), mint pedig méretben (184cm 102kg). nem a hasam nagy, sportoló vagyok :) szóval vagy idén, vagy a következő szezonra tervezem egyúj motor vásárlását. Nagy harc után a Hornet és a Z között a Z került ki győztesen. A kérdésem az lenne, hogy méretben mennyire lenne kényelmes ez a gép nekem, illetve hogy mennyire megbízható ( használtat vennék 2007-2008 asat) előre is köszi.
Te ne javíts hanem gyere velem csúszni ma!
Bocsánat javítok: ROBI !
Szia robi!
én erre esküszöm!
http://cgi.ebay.co.uk/kawasaki...
Nekem gyári Givi van fent, ha gondolod elővakarok képeket róla, hogy hol és hova kapaszkodik. Aztán majd testreszabod az új Zére. csak méretezési különbségek vannak
ok én a X-kerbe vagyok, valamelyik délután hívlak
nekem mind 1 hova megyek, max 1 kis időbe telik mire oda érek,
tudom ha mind 1 menjek a p...ba
FIGU
Akkor addig beáztatom. Általában 4-5-ig vagyok bent, a városon keresztül járok haza. Akkoriban már lehet, hogy Újpestre...
OK, február 17-18 pesten leszek valamelyik délután jó
szerintem 3-4 körül végzek,
ha jó megbeszéljük hova menjek
FIGU
Szerváltam a gépre hátra egy nagy koffert, két sisak is elfér benne. Tud valaki javaslatot a tartó elkészítéséhez? Olyan kéne, amit könnyű leszedni, ha nem használom. A kofferhez van alaplap. Készülök az olasz túrára
Hali! Fakk... lassan megromlik a cuccod. Viszont most hétfőn összezúztam az autót, meg beteg is vagyok, úgyhogy jövő hét második fele, leghamarabb. Napközben a Hidegkúti út Solymár felőli végénél tanyázok.
Szeva Petya!
A keret sem védi meg mindentől. Ez volt a lényege a mondandónak.
szisztok a segitségetek kérem.én egy z1000 boldogtalan tulaja vagyok,mert még rosssz a masina.kéne nekem egy első kerék és hozzá 2 tárcsa is.ha tudtok segiteni irjatok.ja. egy kérdés:MELYIK KAWASAKI MOTOR ELSŐ KEREKE AZONOS MÉRETBEN EGY 2004-ES Z1000-HEZ.NEM VAGYOK MINDIG ITT.HA TUDTOK SEGITENI AKKO MAIL-CSOGAZ69@FREEMAIL.HU................KÖSSSSSZ
Kawasaki Z400 és yamaha xj 900 as blokkok eladók,Olcsón!. Érdeklődni:motorsokk@citromail.hu
Ez így igaz
Persze, nyilván senki nem azokra a bizonyos rosszul elsült szituációkra gondol amikor nyergébe ül kedvencének
Csak azért gondolom nem árthat felállítani egy bizonyos rangsort az alternatív védelmet nyújtó eszközök palettáján
Ennyire ne sarkítsunk. A tanulság az, hogy ez egy alapvetően védtelen és sérülékeny közlekedési eszköz. Lehet különféle félmegoldásokkal egy-két dologtól megvédeni, de ha tényleg baj van, egyik sem ér sokat.

Hogy kinek mi tetszik, mit érez biztonságosabbnak, és meddig ér a takarója, azt mindenki maga tudja
Mi ebből a tanulság?
Öltözz föl faxául a Z-d meg mivel gyárilag nincs tuti hely a viszonylag olcsó megoldású gombának mehet a levesbe... Ja és a bukókeret nem véd a szalagkorláttól
Ezt bogozd ki
Már egy párszor vita téma volt a fóromon és mindig az lett a vége, hogy marad a 10-rongyos gomba és a remény hátha nem csúszol el...De a "valódi" védelmet a sokkal húzósabb keret jelenti...
Az ellen nem véd Nekem gomba van fent, ha feldől, vagy elborul, a tank az idomok és kis szerencsével a deknik legfeljebb karcolódnak.

Bár azt vegyétek figyelembe, hogy ez egy motor. Azaz esésnél/csúszásnál, az fog számítani ami rajtad van meg a szerencse. A bukócső sem fogja megvédeni szallagkorláttól, villanyoszloptól, útjelzőtábláktól és autóktól.