Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!Természetesen gurulunk valamerre,de lessz remélem Kawanap is a Hungaroringen,várunk!Ha biztos érdekel a túra Március környékén össze szeretném verbuválni a társaságot megbeszélésre mert a szállásokat le kellene foglalni minnél előbb!
Ja és már 5 motor van 8 fővel 6-7 motor fölé nem szeretnék menni Mindenki szerezzen be PMR radiót akinek nincs Thx!
köszi! majd teszek fel képeket ha tavaszra minden felkerül a gépre, amit télen kapott.
Majd csak alakul valami. Nyugi Apja.
Nekem tetszik a túra.
Basszameg hiányzik rohadtul a kis fekete paripa...
Közben meg tudtam nyitni a képeket. Fasza ez a black on black széria. Az enyémben még volt egy csomó ezüst és fém szín.

Jó lesz ez! Ruha sisak is passzol hozzá.
Hello Panyo! Én még nagyon új vagyok itt a Z fórumon, és tudom hogy Ti már egy összeszokott csapat vagytok, de engem nagyon érdekelne ez a túra. Ha esetleg előtte gurultok még együtt szívesen csatlakoznék hozzátok egy kis ismerkedésre. Ez persze mindenkihez szól aki megy.
köszi! igen, a dobon a címke, meg most vettem felnicsíkot.
Faszányos! A motorban van piros több helyen?
Hi All!
Túratársaknak!Csináltam egy részletesebb utitervet a google maps-as.Íme:
1.nap,Budapest- Vopovlje
460 km 8 óra 40 perc

2.nap,Vopovlje-Tremosine
465 km 8 óra 50 perc

3.nap,Tremosine Brescia- Milano -Tremosine Brescia
352 km 6 óra 40 perc (oda vissza)

4.nap,Tremosine Brescia-Venenzia
195km 4óra30 perc

5.nap,Venezia - Vopovlje
246km 4óra 34 perc

6.nap,Vopovlje-Budapest
460 km 8óra 40 perc
Össz:2178 km
Egy kis Milánói és Velencei kitérővel
Hogy jön ide a BMW? Annyira más kategória minden szempontból... háromszor annyiba kerül.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z
750-3493911

http://www.hasznaltauto.hu/motor/bmw/bmw_
k1300s-3342583
Z750 minden tekintetben jobb motor. Esetleg kényelmesebb az ER, de azon még nem ültem. Ha van pénzed vegyél egy BMW K 1300 S-t, azzal ki lehet hajtani a világból.
a sportdob már fenn van, vettem felnicsíkot is, meg fém fékcső készletet előre.
Én az Fz6 előtt nem ültem váltós motoron.
Nem gyenge!
Amotorodon is alakittassz valamit?
Szerintem katona.
hogy tetszik az ülésem skacok?
2hét mulva yeti race-n akartam már motorozni de ha ilyen idő marad jobban járok ha síelni megyek megint... pedig már nagyonnn motorozhatnékom van
Én is megköszönöm ha tudsz infot majd :) xr 1000 nekem is. és persze angyalkás érdekel csak és kizárólag hihí
Ha valakinek kell Japán akku: 8000Ft
Ha jutottam vmire az ügyben, jelzem...na meg aztán kitartás ott külhonban.
Mit csinálsz te afganisztánba?
Csákó vigyázz magadra .
Azt megköszönöm! Még válogatok de a legesélyesebb az X1000es.
Most sajnos mennem kell(itt már este 7 és lemaradok a vacsoráról). Megpróbáltam feltölteni 1 képet a helyi motorosokról de sávszélesség hiányában....

MINDEN JÓT! GRATATULA A TÚRÁHOZ! NAGYON JÓL HANGZIK!
ha nagyon arra vágysz, megkérdezek egy havert aki shoei-t árul...