Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
Jó lehetett
Én már rég álltam deszkán,akkor is a házat szigeteltük!,de lehet palló volt
hali!

Z750 naked vásárlásakor mire kell figyelni? A válaszokat köszönöm előre is.
Sziasztok,
én is visszatértem a téli kiruccanásból / 1 hét - Les 2 Alpes/.
Íme pár kép ízelítőnek, ha más nem csucsu biztos értékeli majd őket.
A szűzhóban talált egérkére vagy havasi pocokra különösen büszke vagyok.
Hali,szerintem egyértelműen Z.Ha nem feszgeted a motor és a saját határaidat,semmi meglepetést nem okoz a 750-es ereje,viszont később minél jobban összeszoksz a motorral jól fog jönni az a kis plusz lóerő!
csatlakozva a FIGUhoz valóban igazán feleségnek való járgány.
viszont lefektetni a kanyarban nem árt némi kondíció!
Hi Ed!
Ha van valami rutinod nagyobb motoron és nem feltétlen teljesítményre inkább a motor méretére gondolok /200kg/,
illetve a saját méretedet tekintve /magasság, súly/ se mindegy szerintem
és kellőképpen meggondolt vagy
akkor hagyd az ER6-ot a francba
a Z nagyon kezes jóindulatú gép
ja és 2007-től az összes Z-n új fajta a kipu gyárilag,
ha más van rajta cserélték
FIGU
sztem inkább azzal kezd a gondolkodást, hogy sor 2 vagy sor 4...
Szia!
2007től van az új konstrukció, onnantól a malacorr van mindegyiken, bár én ledobattam a sportdob miatt. amelyik még az előző fajta, gondolom az 2006os csak 7ben helyezték forgalomba. az er-6ról nem tudok nyilatkozni de a Z is megérzi a 2 személyt.
Sziasztok!
Egy gyors kérdés!
Szeretnék mocit venni, de még nem tudom, hogy er6n vagy z750-es legyen. Elég lenne az er6-os teljesítményre de 2 személyt nem tudom mennyire bírja, mert barátnővel(is) motoroznék. Mit javasoltok? Még egy kérdés, a 7 750 -esnél nekem az új fajta kipufogódob tetszik a 2007-eken már mind az van? Vagy is -is..annyira ebben nem vagyok szakember...A használtautón látok olyat is ,meg ilyet is és 2007-esnek vannak írva...?:!
Alakul a tank
nekem bukkogomba kellene....
Ha van valakinek akkor jelentkezzen.
Kosz
Helló
Hűtőtakaróm van 2008-as Z750 üvegszálas másolata.8000 ft párban
Nekem is gyari rellevel elol ledes, hatul egos indexek vannak.
Gyorsabban villog, de ez benne a fasza
Szóval ha nemcserélek az sem gáz?
sziasztok skacok! nem tudtok olcson kawasaki z750 2005 űléspúpot., hütőtakarót, hasidomot? Megköszönnm!
Na Misu leírta a frankót! Osztom a véleményét!
Feltétlen! ha a gyári relével produkált kb. 130 villanást / percenként le akarod csökkenteni az "előírt" 60-120 közönkénti villanásra. Ilyenért kidobni még 10 Ft.-ot is pocséklás... sose értettem. Mellesleg így még feltünőbb is, mint az a tetű lassú gyári villanási sebesség. De persze mindenkinek más a jó, így belátása szerint dönt. Igaz, Jankó?
Ehhez relét is kell cserélni ugye? (A gyári helyett)
Ahh. Kösz!
Keresgéltem én, de valószínűleg rossz kulcsszavakkal
Hello! a www.motorparts.hu-n az ermax oldalon láttam valamikor olyan ledes hátsó lámpát amiben benne van az index is.
üdv
billy
Üdv!

Próbáltam kishazánkban keresni integrált indexes hátsó lámpát 2004es z750 -re, de nem sok sikerrel. Tud valaki esetleg egy helyet?
En a farcadira
Csak ne fajna igy a fejem