Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és Köszi!
Alkudjunk, az elsőért adok egy 10-est...
Amúgy ma hozta meg a postás hét félért azt a hátsót amit hét elején említettem, de ki van szakadva a bőr rajta + a szivacs is sérült kicsit. Bárkitől kérdeztem eddig 15 alatt nem adták volna a hátsót. Állítólag az sérül hamarabb egy perecnél.
Nem tudom... ennnyire elbeszélünk egymás mellett?
25-az a gyári tükör árának a fele.
Azért mondtam, hogy korrekt a félár, mert emilben írtam, hogy 35-öt adok érte, ha nem kapsz jobb ajánlatot. Ami a fele a gomba gyári árának.
Hívtalak,de nem sikerült
25 egy kcsit kevésnek mondható. Azért köszi.
Igen tisztában vagyok ,hogy a gyári cuccok kicsit túl vannak árazva.
De szerintem a 76.000.- helyett az 50.000.- elfogadható
köszi Panyo!
ha behúzom 7k-ért a hátsót elvinné valaki az elsőt 16k-ért?
Hi all!
Látom Robis nem jól aludt
Köszönjük a képeket!Aki akarta az megnézte aki nem akarta az nem nézte én nem találok etikátlan dolgot ebben.
Remélem a link amit beszúrok nem lessz etikátlan
Aki ülést keresett Agent és Teebe nektek szól,Robis nehogy megnézd
Asszem valaki elsőt is keresett dobjátok össze és mindenkinek megvan az öröme
http://www.kepesmotor.hu/motor...
az hogy etikátlan, a saját véleményed, ezt tiszteletben tartom.
A lapot egyedül szerkesztem, hobbiként, mert csakúgy mint Te én is szeretem a motorokat.
Megosztani egy linket, ahol szép képek vannak, ráadásul témába vág, nálam nem esik az etikátlan katgóriába, mivel nem árulok semmit.
Jobb lett volna ha álnéven belinkelem, hogy "láttátok már: link...". Szerintem nem.
Ne haragudj ha zavart az etikátlan, témábavágó Önreklámom.
Nyilvánvaló, hogy azért linkeltem be hogy klikkeljetek...
... de ami jó, hogy nem kötelező
Üdv,
Tamás
motorteszt.com
hidd el nem direkt csinálom csak ha látom hogy valaki valami hülyeséget ír néha kijavítom...hogy nehogy sok másik olvasó elhigyje azt.

az, hogy sokszor te vagy az aki hülyeséget ír az nem az én hibám :D és bocs
akkor fikázzuk le a racingbazar-t is.
tökömnek reklámozza itt magát egy bolt.
arra ott van az apróhírdetés rész, nem?!
Ja de azért köszönjük az Önreklámot. Gondolom sokan katintottak az oldalatokra közülünk. Ezzel is nőtt az olvasottság. Csak az ilyen burkolt önreklámozás nem igazán etikus dolog.
Hali, nincsenek jobb forrásaim, mint a hivatalos Kawa oldalak. Csak én hamarabb olvastam, mivel Z-m van. Az én gyűjteményem technikai oldaról is tartalmaz képeket, nem csak a marketing bullshit van benne. A Ti galériátok tartalmazza a film készítés közben készített fotókat is. Én nem raktam fel, mert zavart a grafitis háttér. Szóval annyira nem új a galéria. Ezek már megvannak nekem. Csak nem tetszett. A fotók az októberi amerikai reklám forgatáson készültek. Október 6-án már fenn volt a Youtube-on. No ennyit erről.
Stevesaki Te mindíg kötekedsz az öreggel. De valóban két hónapja volt. Nov.7-én. Azonban ebből a galériából, csak azokat amelyek nem tetszettek, nem raktam fel. Most átnéztem a saját galériámat a gépemen. Szóval ez a link gyakorlatilag tartalmazza a marketing film képeit is. Semmi új nincs benne.
nem kétlem hogy feltetted, bizonyára jobb forrásaid vannak mint nekem.
ezen képek a Kawasaki Europe hivatalos médiapartnereinek fenntartott portálján 2009. Nov 15-én lettek publikálva.
úgy gondoltam ez elég frissnek számít
mindez természetesen nem zárja ki hogy máshonnan Te ezeket nem szerezhetted be.
mindettől függetlenül nekem tetszik az új modell, annak ellenére hogy 2 éve végül nem kawa-t vettem, hanem egy v2-es desmot.

motoros üdvözlettel:
Tamás
motorteszt.com
Robis....még két hónapja sem....és nem ezeket a képeket...

Tamás kösz az új képeket....
Köszi, de a képeket én már vagy három hónapja felraktam ide a Sportmotorra. De azért rendes vagy.
sziasztok Z-sek, aki meg nem latta: Kawasaki Z1000 MY2010 kepgaleria

Udv
Tamas
motorteszt.com
Ez igaz, de nekem most sok az 50 is. A gyári cuccok mindíg túl vannak árazva. Én is kereskedő vagyok. Ráadásul a sok gyári cucc nagy része Kínában készül.
A tükör ára is 50 felett van mégis sikerált hozzájutni tavaly 15 pízért.
25-ért sokan hírdetik még most is... Ez pont fél ár.
Áll az ajánlatom, ha nem kapsz jobbat.
nem is olyan rossz, ha megnézed a gyári árát
az 70 felett lesz
Ez a király gomba, csak az ára sajnos az rémisztő.
Eladó a képen látható GYÁRI ÚJ bukógomba Z750-hez.

Ár: 50.000.-Ft

Érdeklődni: racingbazar@freemail.hu
Jó reggelt, akkor van öröme az asszonykának, gondolom...
Ezekszerint van különbejáratú kárpitosunk is a fórumon?
60 Svájci frankot tudnék adni az elsö ülésért ,egyébként makulátlan állapotú?