Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Skócia?
figy..most kb 3000km-re vagyok tőled....bármit megígérek
Hello Steve!
Ha ígéred, hogy a régi Zéből ez lesz, akkor vevő vagyok a duplaáron is ...
Szerintem ez balesetveszélyes.
Könnyen megfoszthat a "koronaékszerektől"
Megpróbálunk csinálni egy hasonló kapaszkodót remélem jó lesz 15mm aluminiumbol lesz kivágva plazmával
Szeva!
Tudom, 17-én délután céges bulim lesz ,
előtte összefuthatunk ha ráérsz.
holnap dumáljunk a részletekről.
FIGU
ha csak ezen múlna!

Akkor elő kell vennem a süllyesztőből nekem is...
Agent, akkor beszéltem Panyoval és a kárpitosával is. Felküldeném neked a hátsó ülést amit majd oda kellene adnod Panyonak (az elsővel együtt) aki majd intézi az eljuttatását a sráchoz...
Az anyagiakat majd privátban megbeszéljük...
Köszi a segítséget srácok!
jah, ezt találtam z1000 mirror keresésre

amúgy ja, felrakod a mocidra és ilyenné válik
Szia Figu!

Mikor jársz legközelebb Pesten tudod már?
Ez ám a reklámfogás....
Ugggyanilyen!
Szevasz Petya!
A sofőr szolgálat működik még !
holnap hívlak miatta
vagy mail-ezzünk
FIGU
ja és üdv a többi betyárnak is
ha valakit érdekel van 1 türörpárom eladó

ez a fajta

18répa a pár
azta a "héccencségit"! :)))
http://www.youtube.com/watch?v...
Üdv! egy sürgős kérdésem azokhoz akiknek crosskormány van fennt a Z-n. A 28mm vastag kormány a jó hozzá vagy vékonyabb kell ?
köszi
Szia panyo mesterem. Nem a képek miatt írtam, hanem azért, mert beregisztrálja magát egy közösségi oldalra, adatlapot nem tölt ki és reklámozza a saját weboldalát. Nem motorosként jött ide, hanem egy honlap fenntartóként, akinek fontos a látogatottság, mivel így esetleg tud reklámozókat találni. Kereskedő vagyok, tudom miről szól ez a dolog. A képeket fel is rakhatta volna ide a Képek szekcióba, nem kellett volna a saját oldalára linkeltetni. Na ennyit erről. Ide motorosként jöjjön, ne reklámozóként.
kedden vonulunk ki skóciába...nem a legmelegebb hely de ha lesz kint meló , szólok :)
Szevasztok zsiványok!

Egy kicsit off téma, de hátha tud valaki segíteni.

Külföldi munkát keresek. Olyasmit ami nem narancsszedés, mekkiben krumplisütés meg hasonlók. Műszaki területen több dologban otthon vagyok, angolul elvagyok. Amúgy pedig nyilván nyitott vagyok sokmindenre.

Két dolog. A vicces, vagy annak szánt megjegyzéseket kérem mindenki próbálja magában tartani. Az ötleteket, infókat ne ide, hanem ide: knapeti@gmail.com vagy skype knapeti vagy esetleg +36305766662

Köszöntemvoltam
Hello Panyo, láttam a videot a sisakos kameráról, elég pöpec. Szerintem ez a tanksapka rögzítő is elég hasznos, de Te tudod, hogy tudnád-e hasznáni. Ilyet akartam anno a régi kamerámhoz, kár hogy beszart az akksi és szarakodik az lcd.
Én sem kamerát hanem egy kis Fuji fényképezőt használtam és azzal készítettem pár vidit vele :)!
Üdv!
Jó kis cucc Ha lenne kamerám
Hali!
Megnézted a videót?Amit küldtem?
Üdv minden kedves Z tulajnak !
Volna egy baráti áron eladó profi tankra szerelhető kameratartóm, nem házi tákolmány! Angliából rendeltem profi cuccos, eddig z750-en volt ha valakit érdekel írjon ide vagy dobjon egy mailt!
Teebee, írtam egy mailt, majd skubizzd meg...
Rendben Teebee, holnap megpróbálom tető alá hozni 20k-ért.