Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy így!
Na jó van két Honda ,de 7db Z
Sziasztok!
Első alkalom, hogy ezen a fórumon jelentkezem, üdv. minden Z-nek!
Van nekem egy 2007-es fekete 750-es bontva lámpa kivételével majdnem minden alkatrész megvan. Akit érdekel, bátran jelentkezzen!
Karcmentes,még az eredeti gyári zöld kawa színben.Bár gondolom neked titánium színbe kellene átgyúrni
Köszi Miri a választ,de sajna az én esetemben nem ez van.Próbálgattam ,de sehogy sem akarja az igazságot.vagy még a gyújtáskapcs lehet,vagy nem tom.de lehet hogy a riasztó zavarta össze a rendszert.majd remélem a szerviz mondd valami okosat amivel már találkoztak,mert nincs kedvem 100 km-re lévő kawa szervizbe futón elvinni a sárkányt
Utánaérdeklődtem az áraknak egyik z-s kollegától ,ő azt mondta 20 ezer felett mennek a púpok.tehát az ára 20 ropi,vagy elbótoljuk a kipufogókért cserébe.nekem akrapovicok vannak,de kuriózumként feltenném a gépsasra vasárnap délutánonként. Ha érdekel valamelyik verzió,írdd meg,és akkor megyek a garázsba fotografálni
Hello.

Én egyszer úgy jártam, hogy ráadtam a gyújtást akkor még minden ok volt és amikor az indító gombot nyomtam, akkor lelőtte az egészet, minden sötét lett. Nem tudtam mit csinálni. aztán leszedtem az ülést és véletlenül hozzáértem az egyik akksi kábelhez és megint ment minden. De ha ne passzentottam elég erősen az akksihoz indítózásnál mindig levágta az egészet.
Azóta meghúztam, megpucoltam a sarukat és minden ok. Sztem valami érintkezési hiba lehet biztos szétrázta az utazás. Bár nem vagyok szerelő, úgyhogy inkább csak bízom benne, hogy valami kisebb baja van csak..
Semmi gáz de a zöld 1000.re gondoltam üdv
Holnap rakok fel képet a dobokról .
25e huf a két ágyúcső. A púpot mennyibe? üdv zsolt
milyen dobok voltak rajta?
Köszönöm az ülés nem érdekel . üdv zsolt
A púpot a régi dobokért?komolyan.mennyiért passzolnád el azt a két kályhacsőt?képet sztem még ma rakok fel
Igen ez volt a miskolci Z . 1,25 lett a vége még májusban a két dob még meg van, de nekem túl hangos . Rakj fel képet a púpról és szerintem ha nem akarsz sokat megegyezünk! üdv zsolt
Látom te vetted meg a miskolci zé-t a kawasakiból.legalábbis amikor én voltam megnézni akkor ott volt kirakva.szép motor,de nekem akkor egy kicsit gyanúsnak tűnt.mennyibe fájt végülis?a dobokat ahogy nézem lecserélted.ami rajta volt nagyon brutálisan szólt.nekem van egy púpom,zöld színben,igazság szerint nem nagyon használom asszonypajtás miatt.írd meg milyen árban gondolkoztál.üdv norbi
Sziasztok!
Üléspúpot keresek régi z1000-re
Előre is köszönöm.
Sziasztok!
Lenne egy kis problémám.Egy 2005-ös Z1000 tulajdonosa vagyok.Ma egy átmotorozott nap után épp hazafelé tartva az utcánkban leállt a moci.A kijelző teljesen elsötétült,a gyújtást ráadva nem reagál semmit.Úgy viselkedik,mintha nem lenne benne aksi.Megnéztem,van akkufesz,a biztik jók,kábeleket átnéztem nem e csúszott szét,de semmi.Nem reagál semmire.Arra gondoltam az immobiliser baszakodik,de a szervizkulcsra sem adja rá a gyújtást.Ti találkoztatok már ilyen hibával?Ha valaki tud segítsen.HOlnap felhívom a szervízt,hátha tudnak mondani valamit.Remélem nem valami szenzor,vagy fontosabb elektronikai kütyü ment szét benne,mert akkor biztos rámegy a gatyám is.Válaszokat előre is köszi. --norbi---
Jól néz ki! Errefelé még nem is láttam ugyanolyat mint az enyém, kinnt Ausztriába meg annyira telivannak hogy egyből az 1000-et veszik. Abból sok jön szembe...
Okés! MSN-ed van?
Túltárgyalva, akkor majd egyeztetünk, bár sajna még odébb van gurulás ideje. Én sem megyek nyélgázon, meg az utak sem engedik...
Így néz ki, amikor sok Z van együtt
Carbon fanoknak
Szerintem gyönyörüség a fara,lampion meg az index is
Na akk majd ha jó idő lesz összejöhetnénk! 2 z-durván nézne ki eggyütt Am elég túrázós tempóban gurulok én...csak finoman