Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs mit örülök ha segíthettem gyári a fej idom, kapott egy givi plexit meg pici ledes indexet ennyi
Oksa megdumáljuk
köszia a segítséget ! tetszik , ilyen lesz nekem is , pirosba ...

a fejidom / lámpa gyári megoldás ? az enyémnek más lámpája van , a tiéd vágott szműnek tűnik . láttam multkor egy másik Z - n is .
Tavasszal hazaérek kipróbáljuk! (ha engedsz kicsit a a feléből megegyezünk!)
Na mentem leszaladtam a garázsba spanolok a láncán a kis földmunkagépnek mert holnap dagonyázás
Nem sikerült felpróbálni nem volt sehol a közelbe pedig el vitte volna a srác 45
Nem nagyon találtam jobbakat
Nem jó rá v. nem sikerült kipróbálni?
ÁRA?
Szóvak kezdem előröl mert addig bénáztam a képkereséssel,hogy kidobott a rendszer de pótolom
Nem sikerült, mindegy..... jaja téliesítettem én már nem megyek ilyen időbe 20 fok alatt nem nagyon .
az árát még mindig szeretném tudni
Hello Norbi!
z750S-re sikerült felpróbálni?
Ár? Gurulsz még vagy már téliesítettél?
milyen tipus ? képet esetleg tudnál felrakni ? pl h merevítős vagy merevítő nélküli ? Crossmotoromon merevítő nélküli pazaz kék eloxált volt azt nagyon szerettem .

nekem az lenne a legfontosabb hogy ha nem kéne a kábeleket változtatni ! bár akkor meg lehet vágni kicsit a kormánybol h ne legyen olyan széles ...
Csákány nekem már kb 3-4 éve PAZZAZ cross kormány van benne és én nagyon szeretem szélesebb, talán egy picivel alacsonyabb is mint a gyári nekem semmit nem kellett alakítani sok sikert
Üdv mindenkinek. rég nem irtam ide , de olvasni szoktam :D
itt a tél és mivel motort eladni nem igazán lehet most , ugy gondoltam h marad még jövőre a 750es. bár 30e km en túl léptem marad jövőre. olajcserét kap meg szűrőt + 1-2 csinosítást. Az oldalburkolatot ami ezüst azt matt fekete lenne meg egy crossos kormány kéne rá lttam egy kettőn már és elég jól neézett ki meg hallottas hogy kényelmesebb is vele.

ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata ?
Gyári kormányt lecerélni crosskormányra , milyenre ? mit kell cserélni igy ? ( kábelek bówdenek ... ) jobban kezelhető lesz e utána ?

köszííí
mi az ára?
szerintem esélytelen hogy rámenjen a 2007 utánira :)
Azért gondoltam azt, mert úgy tuti meg tudnám nézni, hogy milyen kényelmes...
Mondjuk ennyi erővel majd beugrok valamikor hozzád debóban, aztán legfeljebb elhozom ráprószálni...
Ok de már annyira jó idő se kell van autó majd összehozzuk csak jöjjek egy kicsit rendbe
Eccer jobb időben kigurulhatnál vele, hogy megnézzük mit lehetne rajta mahinálni...
Meglessük mit tehetünk egy próbát megér
Megjöttek a mini indexeim, majd holnap világosban rakok fel róluk képeket ,hogy hogyan mutatnak. Viszont annyi problémám van velük hogy alapjáraton valamiért gyorsan villognak (pedig van ellenálás előttük) de mihelyst egy pici gázt huzok beáll normális villogásba! Ezt nem értem miért lehet. Kevés lenne az ellenállás vagy elég döcögősen indult a motor lehet gyenge az akksi és ezért....
Aki tud valamit segíthetne!
Szeva! Engem meg még mindíg érdekelne, ha valahogyan rá tudnánk passzintani az enyimére...
mennyiért adod?