Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gombákat már eladtam,de készülőben van a következő páros.Hoszabb csavarok járnak hozzá távtartóval.Bizonytalan mikor járok pesten,de ha megyek felhívlak elötte.
Gyapi, nem jársz mostanában majd pesten? Esetleg szemrevételezném azt a fekete bukógombát. Jól értelmeztem, hogy csavarokat is prezentálsz hozzá vagy maradhat az eredeti?
Nem villanyszerelő kell oda,átt kell dodni a szíjjat a ktm re.annak úgy is varró gép hangja van az biszti átt viszi a vastag bőrt!
Szia!
Jóval kényelmesebb,főleg az utasülés lett mókolva 3cm es memory szivacs került a gyárira+a műbőrön is volt fél centi sima szivacs.
A vezető ülésre 1 centis szivacs lett rakva persze a meglévőre.
Egy volt osztálytársam csinálta ő még nagyon benne van a szakmában(kárpitos)nekem eddig nem volt ipari varrógépem amivel ilyet át is lehet varni,de most már van már csak a villanyszerelőnek kéne idetalálni(380v) nem nagyon sikerül neki
Szia!
Köszönöm,de olcsóbbat keresek,gondoltam bontós árnál olcsóbban adod
Sajnálom ! üdv zsolt
Hi!
Lábtartók kellenek, adsz egy telefonszámot amin a részleteket meg tudjuk beszélni?
Bocsi Zsolti,de tartom az árát.Ha ilyen árban érdekel (20repülő papírpénz) akkor a 30 824 9285 számon elérsz,mert pár napig nem leszek net közelben.
Hello Tozo,
akkor köszönöm szépen, de én sajnos passzolok a hátsó ülés tekintetében. 30 Euro-t szánok max a projektre, úgyhogy maradok fapados.
Mindkét ülés megvan, ezekért 60-60 Eurót kérek, lábtartók egyenként 20 Euro.
Mindkét kerék hibátlan, ezüstmetál. Darabonként 150 Euro az ára.
Üdv. Tozo!
Elsö ülés van eladó?
Fórumtársak én is beléptem az ülésmizériába...
A púpot festetnem kell igy sajnos csak 15 ezer!
Képek az ágyúkról:
Hi! Engem érdekelne a két db lábtartó, de csak a felhajló részek, amin ténylegesen az ember lába van. Wieviel?
Szép estét Mindenkinek!
Köszönöm a segítséget mindenkinek!
Jó éjt...
Dettó...
Csak ha száraz az idő és legalább 5-8 fok van. Öreg vagyok már.
Télen nem használod?
Majd meglátjuk milyen lesz. Van rá idő.
Mi ez? Zöld boa? Szép kis meló lesz! Biztos nem olcsó egy ilyen...
Vagány lesz. Meg főleg egyedi...
Persze kap egy kis karbont is itt-ott.
mégis megtartod?
Igen