Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pimpMYz...

enyém kedden indul újjászületni

ken Block replika

faszalesz
Valami ilyesmi
Airbrush?
Zöld piton
Egyelőre a hasidom, az hűtőtakaró és az üléspúp kap festést. Utána a sárvédő és végül a tank.
Kockáspiton színű lesz?
Az enyém a gyári Z750 2007 másolata. Egy eredeti lett lemintázva. A Csaba tartó vassal együtt adta. 5 perc volt felszerelni. Most már mászik le a gépről és kapja a kígyóbőrmintás fényezést. Szinte az egész motor kigyóbőrös lesz. A neve ezentúl Snake lesz.
Vmit majd kitalálok rá. Azt már megoldom. Köszi szépen. Meg. Megvan. Persze. Miért?
Viszont nincs hozzá tartókonzol, azt majd kókányolni kell hozzá...
Alkudj belőle, a Csaba 15 ért adta felfogatással együtt.
A gyári dobod megvan még?
A minap akadtam rá itt az apróban egy sérültre, elvileg már fel is adta postára a srác. A hátsót eddig nekem is mindenki 15re ajánlotta, örültem is hogy ráakadtam ennyiért...
Panyo, kényelmesebb is így? Hogyan sikerül átalakítani? Te magad csináltad?
Puszi a hasadra...
Holnap reggel hívom is...
Ez olyasmi mint a tied.
Zsír!
Kössz kössz.
Nem tud olyat(még!)amilyen a robisnak van,sajnos Csabát kellene megfűznöd,hogy csináljon.egyenlőre csak ő tud,de múltkor mondta,hogy már nem foglalkozok vele
Igen TeeBee átalakíttatnám a hátsó ülést, leginkább Panyo segítségével. 7k-ért nem hangzana rosszul, de eddig mindig 20ért próbálták rám sózni.

Panyo, írtam annak a tökösnek, akit mutattál, de nem reagált, hogy külön is eladja vagy sem.
Most,hogy mondod
Csak nem hirdeti, de tud olyat is mint a robisnak?
Vagy csak én vagyok ennyire hülye hogy már azt se tudom ki kivel van?
Így van...
A tied ezredes basszameg. Lehetne rózsaszín szivecskés is...
Nem vagyunk egyformák
Kinek ez kinek az
De az új Ezredesnek nagyon nem tetszik a hasidomja mert már olyan a dőlésszöge,hogy szántani lehetne vele
Az a Robis féle hasidom kicsit olyasmi mint a suzuki sv1000s idomja..Ha érdekel valakit egyet tudok eladóba ha ráfaragja valaki a gépére..
olyat tol a Gyapi
Hát amit panyo most prezentált...
Ahha. Látom már. Nem erre gondoltam. Kövezzetek meg de nekem ez nem tetszik. A robisé kellene nekem is. Vagyis olyan...
mien másikat?
A robisé az gyönyörű. Azzal semmi baj.Olyan kéne nekem is. A másikat nem nagyon tudom elképzelni a motoromon...
Ezredesnek a hasija!
Ez? Tényleg? Érdekes. Ez a 8E? Elég furán néz ki.