Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te jó ég, a suzu sv-seknél micsoda "tapasztalat" rókák diskurálnak a védőfelszerelésről... :D
bocs a kép lemaradt
Eladó a képen látható gyári kawasaki kiegészítő
Az ár a gyári csomagolásban lévő tükör párra vonatkozik.

25.000.-Ft

Érdeklődni: racingbazar@freemail.hu
legyen így :) zsír
nyilván eddig is előre mentünk a lámpánál de azért jó h ha törvénybe foglalják
de ezen nevettem : . A tervezet szigorúbban szabályozza a rendszámok láthatóságát és meghatározza a quad fogalmát is.
hát ideje volt :)
ezt meg kell osztanom veletek
http://index.hu/bulvar/2009/11...
a lényeg az ez: Az MTI úgy tudja, a változások a motorosokat és az autósokat is érintik. Januártól a motorosok is használhatják majd a buszsávot, és ők is előremehetnek a piros lámpánál.
Szeva!

A rendszámtáblatartó fennt van már, már csak az indexeket várom. Elvileg jövő hétre meglesznek.Ha kész akk teszek fel képeket az összképről
sebaj, a lényeg hogy márkatárs vagy. én régen krosszoztam és sokat kellett várnom, hogy felérjem anyagilag.
nekem 2004-es de a 2008 as jobban tettszik csak nem volt több keretem rá,
nekem is, fekete 2008as. ;)
igen
Neked is 750es van?
maga a díj ezt tudtam előre csak nem tudtam 2 nappal elöbb haza menni és lerakni :(
maga a díj drágult, vagy hogy 6 hónapos intervallumon belül kerül az dolog?
hát igen :)
nekem már 2300 at kellet
Fasza, nem tudtam, hogy egy nap múlva már +500 Ft.
2006 Z750S-hez keresek komplott fejidomot

racingbazar@freemail.hu ra kérnlk képeket, ha esetleg valakinek van ilyen.Szín nem számít.
Bodis Dob eladó

65.000.-Ft-tól elvihetó
Érdeklődni lehet a: racingbazar@freemail.hu címen
a kivonatás október 1 től 2300 ft és én ahogy utána számoltam köv évbe már nem vonatom ki mert most elég sokat nyertem rajta de jövőre már nem igazán éri meg
Én most baleset miatt kivonattam szept. 30.án, március 30tól automatikusan visszahelyezik forgalomba, mert az ideiglenes max. fél évet lehet. Előtte nap acsak a biztosítóhoz kell bemenni, hogy folyt. köv. 1.800Ft-ba került a kivonatás. A biztosítóknál meg valóban úgy van, hogy adott évben folyamatos 9 hónap. Ha utána számol az ember, véleményem szerint a kivonatással jobban jár

Tavaly mentünk Szegedre (ami innét kb. 400 km) hárman, 1 Fazer+ 1 350-es Jawa+én. Na, akkor mentem úgy, mint Te. 6-ból nemigen váltottam vissza, csak ha nagyon muszáj volt. Néha forgott már 3000-et is Akkor evett úgy 3,5 litert. Azt hittem, valami baja van már De nem az én tempóm az a nagyon nyugdíjas 90-100. A legutóbbi Lime-party után hazafelé megálltam tankolni Tárnoknál, aztán go haza. Na, akkor megevett 1 tankkal (kb. 200km) hazáig . 190-es utazó tempó, néha egy kicsit gyorsítottam
Természetesen, úgy is állítom le és nagy gázzal óvatos kuplunggal 6.-ban indulok, gondolkodtam már rajta, hogy le is szedem a váltót, úgy sem használom.
Figyuzz már, Te 6.-ban gyorsulsz ki 50-nél? Azért annyira nem kell sietni ! Sose érnék oda időben, ha nem tolnám neki 50-nél max. 2-ban vagyok, azt is csak addig, amíg nem ugrom át a hangsebességet
Én meg mivel novembertől márc.végéig vonatom ki 2300 pénzért, így megspórolom ezeknek a hónapoknak a kötelezőjét (5 hó x 2500), a casco-nak csak a 20%-át kell fizetni a kivonás hatálya alatt (kb. 4000/hó spórolás), meg a KW adó is csak 7 hónapra fizetendő, ami kb 10 ropi mínusz. Így kb. 42000 Ft-tal kevesebb a buli Azért nem számít annyira, hogy most M2 vagyok és nem A0. Hol hoz az annyit vissza?