Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a casco ennyi, és a kötelezőm 7591/n.év lesz a jövő évben, mivel M2-ben vagyok. És ez valószínű, hogy nem változik, mivel ki van vonva télen a forgalomból. Így nem folytonos a biztosítás és nem lépek ki ebből a fokozatból Még 2007-ben eldőltem és a motor nekicsúszott a haver hátuljának, amitől neki lett kb. 100 ezer kára. Persze kaptam olyan szép papírt 2008 év elején a kötelező biztosítótól, hogy ha kifizetem a kárt kp, akkor A0 leszek és nem M2. Meg a faszom nem kellene?
akit érdekel a gomba, megteheti ajánlatát a

racingbazar@freemail.hu

címen
50.000-ért lenne megvásárolható
mivel már elég sok tippet kaptál, tudjuk meg hogy kötelezőről vagy cascoról van szó?
Nekem 5022Ft/n.év, önrész nélkül, B2-ben K&H-nál.
Akkor nézd meg az Union24-et is...
Tavaly (K&H B1-ben) 38/év volt, jövőre 13 lesz (Union24-nél B3-ban).
Nekem az Uniqa-nál van, havi 5130 pénzért. 20% önrész-200e ft. Igaz, az induló 12000 volt 2007-ben, aztán idén már okosabb számok jöttek ki.
nekem a conti race attack competition medium és a sport attack tetszik a legjobban és a dunlop d208rr .

Ha inkább túrázásra használod akkor conti road attack és állítólag a metzeler sportec m3 is jó.

méretekbe szerintem maradj a gyárinál, 120/70 és 180/55


amúgy dobtam fel pár új és használt gumit az oldalamra is, ha valakit érdekelne....
Sziasztok.Milyen gumit javasoltok 2005-ös z750-re?Tavasszal friss gumival szeretnék motorozni.Előre is köszi.
Panyo, az a bizonyos mail nem jött át, próbáld meg mégeccer.
DVD-t megskubiztad?
UNION
OK, dobjátok össze nekem a gombára a pénzt, aztán odaadom gyapinak másolni.
Üdv mindenkinek!
Tudnátok biztositós tippet adni,hogy melyikkel lenne érdemes leállni?!

Elöre is köszi!
Valaki vegye meg a gombát Gyapi Magymester meg lemásolja szerintem ,ha szépen megkérjük
Ja,az gomba érdekelne engem is!
und was kostet képen látható bukógomba?
Köszi az infót!
Mi az ami már neked jó ár volna?
15 fogas a gyári első fogaskerék
14-eset lehet venni utángyártottban 6100.-Ft-ért (JT)

Shox;Pnik Motors
Hali, attól függ mennyire jó az ára. Mert a kereskedésben olyat mondtak, hogy le kellett ülnünk.
2007-es Z750-en szeretném kicserélni az első fogaskereket 1 foggal kisebbre. Van valakinek infója azzal kapcsolatban, hogy mekkora a gyári mérete? És hol lenne érdemes körülnézni+mennyibe fáj a cucc?
Hali Ricsi,

Van 2007-es Z750-re valamilyen szép dobod?Kúpos végű kellene, összekötő csővel együtt.

Köszi.
Szerintem nincs az a nyomaték ami kárpótolni tud a motorfék közbeni durrogásért. (és mikor mész alacsony fordulaton? persze mi az alacsony)
Akkor lehet h leteszek róla. Nézek rá 1 hasidomot vagy egy táskaszettet...
Ezt neked kell eldönteni...
Nekem hiányzott a nyomaték alulról...